PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741033}
7,2 3 774
oceny
7,2 10 1 3774
FIFA 16
powrót do forum gry FIFA 16

Poziom zenskiej pilki jest zenujacy.To tak jak 3 czy 4 liga Polska.W fifie jest wiele innych rzeczy , ktore trzeba poprawić jak komentarz , zachowania zawodnikow(szczegolnie bramkarzy) fizyke gry , grafike , dopracować tryb wieloosobowy , dodac dobre ligi i reprezentacje itd. a 1 zmiane jaka robi EA jest wprowadzenie kobiet...Mam nadzieje ze PES będzie coraz lepszy bo tradze nadzieje ze barany z EA poprawia te gre.

ocenił(a) grę na 1
daniinter

...trace nadzieje ze EA poprawi te gre... Na padzie ciezko sie pisze :P

daniinter

Przecież ta gra jeszcze nawet nie wyszła.

daniinter

Kobiety aż tak źle nie grają.

ocenił(a) grę na 1
Dawid0126

Graja graja obejrzyj mecze dno i 15 metrow mulu.

daniinter

W sumie nie jest to za wysoki poziom jaki grają kobiety, ale i tak najgorszym ich punktem są bramkarki. Łooo ludzie !!! Widzieliście jak grają bramkarki?! Przecież to istna masakra!

ocenił(a) grę na 1
pio73

Zaloze sie o dobre piwo ze jak ustawisz sobie poziom klasa swiatowa lub legendarny to beda bronic wszystko! Do tego beda przyjmowac na klate i klepac jak niegdyś Barcelona za Guardioli :P

Dawid0126

Prawda. Wystarczy obejrzeć ostanie WWC, które pobiło rekord oglądalności. Amerykanki, Japonki trzymają porządny poziom, Brazylijki z Martą w składzie również siekają przeciwników. Generalnie trzeba się przyzwyczaić do kobiecego footballu, ja osobiście lubię oglądać mecze. Mimo wszystko, nigdy kobiety nie dorównają mężczyzną w piłce nożnej (tak mówi to dziewczyna ;) ).

użytkownik usunięty
daniinter

W tej grze są najlepsze ligi więc czego chcesz więcej ? :) no chyba że chodzi ci o Ukraińską, Brazylijską i może jeszcze jakąś bo one by się przydały
Jak dla mnie mogliby dodać do każdego kraju tak jak w przypadku Niemiec czy Anglii jedną albo dwie niższe ligi żeby kariera np. Lechem albo nie wiem Basel (bo jacyś Szwajcarzy na pewno nimi grają) byłaby bardziej realistyczna
kobiece kadry to akurat dla mnie ciekawy dodatek i zobaczymy jak się sprawdzą
Polscy komentatorzy zostają zmienieni (bye bye Szpakowski) więc nie martw się

Na PES na razie bym nie liczył no chyba że nie przeszkadzają ci podrabiane zespoły

ocenił(a) grę na 1

Brakuje mi pare fajnych lig.Zamiast chociażby ligi Irlandzkiej (gdzie graja polamatorzy) , ligi Chilijskiej , Kolumbijskiej czy Koreanskiej dac lige Chinska (graja znacznie lepsi gracze niz w Korei) , lige Katarska (lepsza od Arabskiej) czy lige Brazylijska (lepsza od Kolumbijskiej i Chilijskiej) czy lige Grecka lub Ukrainska.Szpakowski zmieniony pewne info ? Jak tak to kto ? Co do PES to niestety Fifa przebija ich licencjami , a do tego jest po Angielsku , a nie umie tego jezyka na tyle by wszystko pojac.

użytkownik usunięty
daniinter

Laskowski i Iwański to będą nowi komentatorzy

co do lig masz rację brakuje Greckiej, Ukraińskiej, Brazylijskiej ! ( czemu ją usunęli ? ) a z kolei tak jak ty nie rozumiem po co nam półamatorzy z Irlandii, liga Koreańska, Chilijska i Kolumbijska

ocenił(a) grę na 1

Laskowski i Iwanski nie jest najgorzej.Dobrze ze nie wzieli zalosnego Zewlakowa chociaż wolalbym np. Borka i Kowalczyka.

użytkownik usunięty
daniinter

No dokładnie albo kogoś z NC+

ocenił(a) grę na 1

Szpakowski i Laskowski wacpanie.Nastepnym razem podawaj sprawdzone informacje.

użytkownik usunięty
daniinter

zauważ kiedy to dodawałem, ciągle gadano o Laskowskim i Iwańskim później okazało się że jednak Szpaku zostaje

ocenił(a) grę na 1

Do tego reprezentacje.Po jaki kij sa w tej grze Indie , Boliwia czy Nowa Zelandia.Gdzie sa Chorwaci , Serbowie , Japonczycy czy nawet Slowacy.

użytkownik usunięty
daniinter

No właśnie Chorwacja, Serbia ! Indie dadzą a Chorwatów usunęli (chyba ostatni raz byli w 13), Serbów z kolei na oczy nie widziałem

do reprezentacji polecam ci grę zrobioną na Mundial w Brazylii FIFA WORLD CUP BRAZIL 2014, świetna gra i znajdują się w niej wszystkie reprezentacje Świata ! i wszystkie są na licencji


Możesz tam zagrać tryb Mundialu (nie muszę tu nic tłumaczyć) ale też tryb ROAD TO THE FIFA WORLD CUP w którym najpierw musisz przejść kwalifikacje żeby zagrać na Mundialu, zagrałem naszą reprezentacją i przynajmniej na konsoli spełniłem swoje marzenia o złotej reprezentacji Polski :) zwykły tryb Mundialu też grałem tyle że Niemcami


Ale będziesz musiał za nią poszperać w internecie bo w sklepach już od dawna jej nie znajdziesz

Tylko że nie ma jej na pc a ja nic innego poza pc nie mam :( a pograłbym w nią.

użytkownik usunięty
Dawid0126

jak to nie ma ?

Jest? Jak ostatnio patrzyłem było tylko na ps i xbox.

A patzyłem 6 miesięcy temu :D jest na pc?

użytkownik usunięty
Dawid0126

jest :) więc nie masz się czym martwić

Ok dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones