PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741033}
7,2 3 775
ocen
7,2 10 1 3775
FIFA 16
powrót do forum gry FIFA 16

Od wielu lat seria FIFA ma parę problemów. Dlaczego do jasnej cholery piłka w wielu momentach zachowuje się tak dziwacznie, jakby miała wpaść pod odbiciu się od słupka pod nogi konkretnego zawodnika. Dlaczego wciąż są mecze, które muszę przegrać/zremisować, bo gra chamsko niszczy skuteczność moich napastników? Grałem mecz Arsenalem z Chelsea i niestety cały mecz wyglądał tak, że dostałem dwie bramki po dobitce, gdzie piłka nie miała prawa spaść akurat pod nogami zawodnika Chelsea, to było fizycznie niemożliwe. Za to sam nie mogłem strzelić bramki. Normalnie sytuacje sam na sam wykorzystuje spokojnie w 90%, tak w tym meczu miałem może 8 takich sytuacji i gra nie pozwoliła mi strzelić ani jednej bramki! Moi bardzo dobrzy napastnicy ciągle strzelali w środek bramki albo milimetry obok. Niestety to nie dotyczy tylko trybu single, w multi jest tak samo. Nieraz zdarzy się mecz, którego właściwie nie da się wygrać. Zwiększanie poziomu trudności w singlu to nie zwiększanie inteligencji przeciwnika to tylko zwiększenie jego szybkości... Ile lat można ciągnąć te same błędy? Zamiast dodawać nic nie wnoszące reprezentacje kobiet, może EA załatałoby grę?

ocenił(a) grę na 1
_Zero_

po co ma naprawiac jak glaby i tak kupia to badziewie

pharaoh1

I to jest najgorsze. Znowu FIFA sprzeda się bardzo dobrze i za rok znowu dodadzą parę niepotrzebnych głupot, a błędy zostaną.

_Zero_

To nie błędy, tylko Twoja nieporadność. Pewnie trafiłeś na nieco lepszego bramkarza i tyle. Takie setki strzela się finezką po przełożeniu na lepszą nogę i rzadko zawodnik strzela w środek - chyba że ma słabe wykończenie. Nie rozumiem też, jak niemożliwym może być odbicie piłki od słupka wprost pod nogi zawodnika :)

Świetna gra, jak co roku. Zdarzają się błędy - wiadomo, ale tak jest przy wszystkich większych tytułach. Ogólnie bije PESa lekko.

karollo_92

Nic nie rozumiesz... Jakim cudem moja nieporadność jak na 100 meczów wygrywam 98 lekko bardzo, a trafiają się 2 gdzie nie mogę trafić do bramki. I nie nie są to lepsze drużyny z dobrymi bramkarzami. To nie ma znaczenia. To nie moja nieporadność, tylko specjalne blokowanie strzałów przez grę. Nazywa się to "momentum". Poczytaj a się dowiesz ;) Niemożliwym pod względem fizycznym w tym konkretnym przypadku. Jak oglądałem niejedną taką sytuacje to według normalnych praw fizyki, piłka powinna polecieć w drugą stronę. Już rozumiesz?

Świetna gra? To ta sama gra jak co roku :P Boje nowego PESa na PC, ale stare PESy dalej jadą FIFE.

_Zero_

Może też kwestia platformy, ja gram na XONE. Jest 'handicap' czasem i nie wychodzi pare rzeczy, fakt, ale żeby aż tak jak piszesz?

Stare PESy jadą starą fife, ale teraz jest odwrotnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones