PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741033}
7,2 3 775
ocen
7,2 10 1 3775
FIFA 16
powrót do forum gry FIFA 16

Niestety Fifa to taka seria, gdzie co roku mamy powtarzające się błędy na które EA po prostu leje. Ciągle zawodnik do którego podajemy stoi jak ciele i czeka na piłkę, przez co łatwo go można oszukać. Cały czas zdarzają się sytuacje, że gdy podam do zawodnika to ten jakby idzie obok piłki, nie wiadomo na co czekając, zamiast od razu ją przyjąć. Znowu podania są do niczego, przez co cała gra jest niegrywalna dla mnie. Jestem graczem, który uwielbia grać podaniami po ziemi. Niestety w Fifie tak się nie da. Dlatego, że gracz ma mały wpływ na to jak podanie będzie wyglądało. Wskazuje kierunek i naciskam przycisk, a co zrobi mój zawodnik, tego nie wie nikt. Czasami podanie do nogi, jest podaniem na dobieg nie wiedzieć dlaczego, a czasami odwrotnie. Bardzo często mimo wskazania kierunki i leciutkiego "tapnięcia" przycisku, mój zawodnik podaje nie do najbliższego zawodnika, a tego po drugiej stronie boiska. Najgorzej jest jednak gdy wchodzę skrzydłowym w pole karne i jest masa moich zawodników w nim. Wtedy na 90% podam nie do tego co chciałem. Taka gra po prostu nie ma sensu. Oczywiście dalej są mecze, których nie da się wygrać, bo gra nie pozwala. Dalej jest często loteria w UT, bo mimo, że jadę gościa jak chcę, to moi zawodnicy nagle na ten mecz zapominają jak się strzela. Czy doczekam się kiedyś ich poprawy? Pewnie nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones