PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741033}
7,2 3 775
ocen
7,2 10 1 3775
FIFA 16
powrót do forum gry FIFA 16

10/10

ocenił(a) grę na 1

Gra dla ludzi bez mózgu

ocenił(a) grę na 8
faza123

O co Ci chodzi?

ocenił(a) grę na 1
Immortal_Stasin

O to że ta gra jest dla ludzi bez mózgu :)

ocenił(a) grę na 8
faza123

Aha, a mógłbyś bardziej sprecyzować swoją wypowiedź?

ocenił(a) grę na 1
Immortal_Stasin

Wystarczy popatrzeć jak wyglądała FIFA 13, (to była dobra gra) i wcześniejsze częsci, od FIFY 15 ta gra zakończyła kłaść nacisk na mądre rozgrywanie piłki i jakąkolwiek taktykę a właściwie im gra się bardziej debilnie tym sie ma wieksze szanse na wygraną, dajmy na to gram na kolesia który nie potrafi robić nic tylko spamować przyciskiem od wślizgu i odbiera każdą piłkę, nawet jeśli przy okazji poturbuje moje nogi pierwsze.. sędzia milczy a gdy sie kogoś lekko z barku potraktuje zaraz jest gwizdek. Ta gra to jedna wielka żenada, mam nadzieje ze FIFA 17 będzie podobna do Fify 13, 14 :) Do tego dołożyć pracę serwerów w tej grze ehhh szkoda gadać

ocenił(a) grę na 8
faza123

Mam trzynastkę i gram w nią do dziś. Uwielbiam tę grę, ale ona również (jak każda inna fifa) potrafi nieźle wkur...człowieka zdenerwować ;) Czasem "włączają się" jakieś głupie skrypty i np. grając przez neta w trybie sezony, zawodnikom przeciwnika niemalże wszystko wychodzi, a twoi nie potrafią nawet piłki przyjąć, nie mówiąc już o innych rzeczach, typu wykończenie albo przyjmują ją tak, że tym samym podają do Benzemy i łysy strzela gola, trzy razy z rzędu ten sam kiks obrońcy(piłka odlatuje mu na 2m i wpada prosto pod nogi napadziora)!!! Ehh... Albo na odwrót - ty ciśniesz i bez większego wysiłku zdobywasz grad bramek a przeciwnik nie ma nic do powiedzenia. W skrócie: Czasami odnoszę wrażenie, że niektóre mecze trzeba, po prostu przegrać.
Jeżeli jednak chodzi o szybkość przeprowadzania akcji, dynamikę gry, strzały czy same podania to rzeczywiście jak ktoś wcześniej grał głównie w starsze wersje fify to może mieć problem z polubieniem najnowszej 16-stki. Dla mnie jednak jest ona bardziej realistyczna i dlatego ją lubię.

ocenił(a) grę na 1
Immortal_Stasin

Fifa 13 jak i 14 dla mnie sprawiały wielką radość wiadomo ze potrafily lekko powiedziawszy zdenerwować, ale gdy byłem lepszy w meczu to było bardzo duże prawdopodobieństwo, że wygram dlatego w sezonach w fife 14 odniosłem pierwsza porażkę dopiero w 4 lidze. A w fife 16 jeśli koleś gra kompletnie bez pomysłu itp albo mashuje przycisk do wslizgu i odbiera prawie kazda piłke to coś tu jest nie tak .. i mało tego często jest tak, że po wslizgu gdy najpierw pilkarz trafia w twoje nogi a potem w pilke to nie ma odgwizdywanych fauli. A ja grając bardzo ostrożnie nie robiąc wslizgów itp fauluje 2x wiecej niz przeciwnik. Dla mnie osobiście ta gra to porażka 0 funu z gry przez to, że fifa zmierza w kierunku symulatora a to za bardzo im sie nie udaje. Może za samą grę dał bym jakieś 5/10 ale do tego dochodzą inne czynniki na które nie mamy wpływu np ciągłe rozłączanie z serwerami w FUT (w sezonach poza Fut tak sie nie dzieje tylko fut jest taki niedorozwiniety).

ocenił(a) grę na 10
faza123

wlasnie 13 i 14 to byly typowo bezmozgie fify, polegaly na skompletowaniu skladow pod silnik czyli pilkarzy bez umiejetnosci pilkarskich a z umiejetnosciami sportowymi czyli glownie chodzilo o strikera na nim opierala sie gra mialbyc szybki, silny, wysoki do ktorego szlo podanie gora i obrona juz nic nie mogla zrobic jeszcze jak mial dobre glowki to gra juz w ogole nie miala sensu bo o ile do napastnika czasem (aczkolwiek jesli mial pace 85+ bardzo na prawde bardzo rzadko) trudniej bylo podac ze wzgledu na zwiekszone krycie czy lepsze ustawianie się śo od niego to jesli miales skrzydlowych pace 85+ do ktorego slales podanie gora ktore dochodzilo w 90% przypadkow i strikera z dobrymi glowkami i tempem nie dalo sie przegrac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones