PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684014}
7,7 6 466
ocen
7,7 10 1 6466
FIFA 14
powrót do forum gry FIFA 14

Co roku liczę na jakieś zmiany poprawki itd. i oczywiście co roku dostaje to samo, czyli masę debilnych błędów i idiotycznie zachowujących się piłkarzy. Jestem graczem, który lubi wszystko kontrolować. Jak przegram chce wiedzieć, że to moja wina, bo byłem gorszy od przeciwnika. Niestety gra w Fife to często loteria. Nigdy nie wiem do kogo poda mój zawodnik który ma piłkę. Ciągle zdarza mi się, że podaje nie do tego do którego powinien. Chcę podać do najbliższego, więc wskazuje dobry kierunek i leciutenko naciskam przycisk podania, co robi mój zawodnik? Nie podaje do tego do kogo chciałem, tylko kieruje piłkę do gościa, który jest po drugiej stronie boiska... a to zdarza się niestety dość często, choć nie na taką skalę.

Powazniejszym błędem jest to, że sztuczna inteligencja absolutnie nie daje rady. Moi zawodnicy często stoją pokryci przez przeciwnika, gdy mogliby ruszyc do przodu i byc sam na sam, zanim ja ich pokieruje ręcznie zazwyczaj jest po akcji. Często też niezrażeni stoją sobie na pozycji spalonej lub otoczeni przez przeciwników nie mając zamiaru ruszyć tyłka tak bym mógł podać. Obrońcom też zdarza się rozbiegać nie wiadomo gdzie i zostawić środek obrony pusty! Dodam jeszcze, że wybór jak zespół ma grać, nie działa. Nieraz karząc zespołowi grać ofensywnie, nikt nie wychodził do akcji, z drugiej strony jak włączałem taktyke defensywną, zdarzało się, że moi środkowi obrońcy biegli pod bramkę przeciwnika. Dochodzą jeszcze do tego inne błędy jak np taki, że wynegocjowałem, że Ronaldinho po zakończeniu kontraktu będzie grał u mnie. Kontrakt mu się skończył, pensje płacę, a zawodnika jak nie było tak nie ma.

Ogólnie to cała gra w trybie single traci sens, bo są skrypty, a wyższe poziomy trudności nie powodują, że przeciwnik gra mądrzej tylko jest szybszy silniejszy itd. Natomiast gra w multi jest absolutnie loteryjna. Normalnie nie mam problemu z strzelaniem do bramki, ale zdarzają się mecze, gdzie mimo ogromnej liczby strzałów, piłka wpada w ręce bramkarza, obija słupki itd.

Podsumowując Fifa 14 to bardzo słaba gra. Skupiono się na kompletnych głupotach, a zapomniano o najważniejszych aspektach. Tutaj nic nie działa jak powinno.

ocenił(a) grę na 1
_Zero_

wlasnie zaczalem grac w ultimate i po 40 mieczach musze przyznac ze jest nieco lepsza od pietnastki :) , obie klasyfikuje na tym samym poziomie czyli 1/10 ale 14 jest nieco bardziej sprawiedliwa gdyz jesli grasz nieco wiecej niz 5 meczy na dzien to masz wieksze szanse na remis kiedy leci "handicap pijanego mistrza kunkfu" .na szczescie gre kupilem na przecenie i nie przeplacilem jak za preorder 15 ki .Nigdy wiecej tego szjsu nie kupie , na 16ke nawet nie spojrze dzieji szulerzy z EA , juz nie bede obciazal waszych serverow bye bye

pharaoh1

FIFY 16 na pewno nie kupię, ale pewnie zagram u kumpla. Spodziewam się jednej dodanej głupoty (drużny kobiece) i niepoprawionych błędów. Najgorsze jest to, że seria PES też nie trzyma wysokiego poziomu i ciągle ma te same błędy.

ocenił(a) grę na 1
_Zero_

pes 15 niby taki swietny na ps4 ( o wersji pc nawet nie wspomne ) , zagralem sobie ze 3 mecze online ostatnio ( ledwo znalazlem przeciwnika z div 5 ) , obrona gra na tym samym poziom ie co fifa 15 - czyli nie istnieje , odinstalowana ;)

ocenił(a) grę na 1
_Zero_

Wlasnie wczoraj polamalem plytke z 14 aby mnie wiecej nie ludzilo to "goofno" ze niby cos tam zle robie , zmieniam zdanie , to taki sam handi a moze nawet nieco bardziej chamski niz 15ka ;)

ocenił(a) grę na 7
_Zero_

Jak stworzyć turniej w Figa 14 jest tylko opcja Wczytaj turniej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones