PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 162
oceny
7,9 10 1 7162
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Ultimate Team - pytanie

ocenił(a) grę na 4

Hej, właśnie zacząłem się bawić w Ultimate Team i jeszcze nie wszystko ogarniam. Zacząłem
od V ligi i oczywiście z samymi brązowymi zawodnikami i jednym srebrnym. Jak dostaje
przeciwnika, który ma mniej więcej podobnie, to jest wszystko OK. Kiedy osiągnąłem pułap
przejścia do kolejnej ligi walczyłem o Mistrzowstwo i uznałem, że wtedy mogę dostawać
przeciwników z samymi złotymi drużynami, bo to coś bonusowego. Wygrałem Mistrzostwo i
przeszedłem dalej.

Teraz w kolejnej lidze co chwilę dostaje przeciwnika ze samymi złotymi piłkarzami. Czy tak
powinno to wyglądać? Bo jakie ja mam tak naprawdę szansę, skoro moi obrońcy mają po 58+
punktów i nawet nie nadążają za napastnikiem przeciwnika? Pewnie, czasami mi się uda
wygrać nawet ze "złotymi", ale przeważnie jeden błąd i ciężko jest coś takiego odrobić. Czy nie
powinienem dostawać ludzi na swoim poziomie, czyli ludzi z brązowymi i srebrnymi kartami?
Pytam się, bo póki co jestem kompletnym noobem w sprawie Ultimate Team.

ocenił(a) grę na 9
Skaza

Są w tej samej lidze więc są na tym samym poziomie :) Tu się liczy wybieranie przeciwnika ztą samą ligą.
Tak to już jest w Ultimate jak jestem 2 lidze co czasami gram z "koksami" którzy mają samych złotych a czasami z brązowymi.
Muszisz kupować na aukcji złote karty.

ocenił(a) grę na 4
Spiderman_filmaniak

Ok, skorzystam z aukcji i zobaczymy co będzie. Mimo wszystko uważam, że gra ma strasznie spieprzony system dobierania przeciwników. Szczególnie dla kogoś takiego jak ja, który dopiero zaczyna grać i budować drużynę. Bo co to za uczciwość, kiedy moja drużyna "wyceniana" jest 42, natomiast przeciwnika na 86? W moim ataku nie ma kompletnie nikogo, kogo bym znał, a u przeciwnika przed chwilą w ataku Xavi, Hazard, Mata i D. Bent... Co mnie obchodzi, że jest w tej samej lidze, skoro wygranie takiego meczu graniczy z cudem? Pewnie, jakbym był lepszy, to może bym wygrał, ale dla kogoś kto zaczyna grać? W League of Legends nie dostaje na starcie ludzi z 30 lvlem i kompletem run, tylko noobków podobnych do mnie, którzy nie umieją wszystkiego, ale dobrze się bawią. Pewnie to taka polityka, żeby się wkurzyć i kupić za prawdziwą kasę monety, a potem zdobyć dobrą drożynę, ale jak dla mnie, to zła polityka. Ale to EA, więc nie potrzebnie się dziwie.

ocenił(a) grę na 9
Skaza

Kilka złotych kart dostajesz od raz na start po wykonaniu 12 kroków z samouczka. Po wygraniu jakiejkolwiek ligi warto też przejść na aukcje, często po bardzo niskich cenach można znaleźć ciekawych zawodników. Mi się udało po zdobyciu mistrza 5 lub 4 ligi zebrać już całą 11 ze złota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones