PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 162
oceny
7,9 10 1 7162
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Poziom trudności.

ocenił(a) grę na 6

Na poziomie "zawodowiec" Mistrzostwo i Puchar Polski, finał LM mecze wygrywane po 5-0. Na
poziomie "Klasa światowa" strefa spadkowa, odpadnięcie z LM w eliminacjach i teraz to ja
przegrywam po 5-0. Nie mogli zrobić jakiegoś poziomu trudności pomiędzy? Na "zawodowcu" nuda
na "klasie światowej" nie da się grać słabymi drużynami.

ocenił(a) grę na 9
1992kamil

Bzdura. Da się grać. Praktyka czyni mistrza. Już wrzucałem na forum filmik na którym wygrywałem z klasyczną XIX na World Class. Jeśli faktycznie masz problem z wygrywaniem na tym poziomie to Ci współczuje.

ocenił(a) grę na 9
Str8dom

Ale grałeś kariere czy futa ?

ocenił(a) grę na 9
Spiderman_filmaniak

Tylko karierę. Grałem już m.in. Lechem Poznań (6 sezonów) i RM Castilla (8 sezonów). Pierwszy sezon gry takimi zespołami zawsze bywa trudny i nie obfituje w sukcesy. Na początku trzeba poznać zawodników (ich atrybuty, możliwości rozwoju), dostosować odpowiednie ustawienie, taktykę, zadbać o wzmocnienia zespołu, bo bez tego faktycznie na legendarnym nie da się wygrywać tyle, by zdobywać puchary.

ocenił(a) grę na 9
Str8dom

Legendarny dla mnie jest łatwiejszy od klasy światowej

ocenił(a) grę na 9
Spiderman_filmaniak

Może coś w tym jest. Mi kiedyś zdarzało się przegrywać w Fifie 11 po przejściu z legendarnego na World Class, ale już na tyle udoskonaliłem swój styl gry, by takie wpadki nie miały miejsca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones