PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 162
oceny
7,9 10 1 7162
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Mam taki problem sciągnełem tą grę i zainstalowałem jest naprawde bardzo fajna gra działała mi
płynnie ale po 3 sezonie zaczeła mi wychodzić czyli bład typu program przestał odpowiadać itp. I
mi się zamyka:( Teraz się ta zastanowiam czy to winna gry tego że to jest pirat czy gra sama w
sobie ma taki bląd. Cena gry nie jest jakaś teraz za duża bo około 50zł da sie kupić. Szkoda mi
kasy jeżeli problem bedzię cały czas ten sam. Miałem orginalną FIFĘ 11 i tam też miałem
podobny czasami problem.

ocenił(a) grę na 8
lukalek

Ja moge tylko powiedziec jak jest u mnie. Jak gram na starym kompie, gra tez mi sie zacinala, mulila, czasem wylaczala (pirat).
Teraz brat kupil Fife13, gramy czasem na lapku i wszystko jest w porzadku.
Wiec nie wiem czy tamto to byla wina kompa, czy sciagnietego pirata. Nie znam sie :p

rodzyna132

Jak gra Ci się zacinała to wina kompa raczej. Jeżeli chodzi o wyłaczanie gry to się zaczeło po 2 sezonie na początku 3. Ze gra mi sie zamyka i bład systemowy. W pojedyncze mecze mogę grać. Ile sezonów grałaś na piracie??

ocenił(a) grę na 8
lukalek

Dokladnie nie wiem, bo bylo to juz jakis czas temu, ale na pewno wiecej niz 3.

rodzyna132

Ok dzieki.

lukalek

Również na piracie (ciiii...) grałem kariere ManUtd całe 15 sezonów i nigdy mi gra nie wywaliła do windowsa, nie pamiętam przynajmniej.
Może to właśnie wina tego pirata, jakaś słaba wstawka z "wrodzonym" błędem. Może spróbuj zrobić reinstalkę (ale skopiuj sobie zapisy gry żeby nie stracić tych 3 sezonów) i spróbuj pograć, ewentualnie 50 zł to nie dużo. Chociaż nie wiem czy jest sens... za chwile wychodzi fifa14 :)

ocenił(a) grę na 9
lukalek

To raczej wina Cracka. Musisz go podmienić na inny. Temat jest zresztą dosyć oklepany na wielu forach. Wystarczyło wpisać w google, a nie musiałbyś się przed nami obnażać z tego, że grasz na piracie :)

Str8dom

Nie sprawdzałęm akurat na forach. A grać nie gram z winny błędu. Orginalne gry mają też masę błedów i zabezpieczeń które tylko utrudniają rozgrywkę. Myśle że większość najpierw testuję grę jak sprawnie chodzi to kupują.

ocenił(a) grę na 3
lukalek

Jeśli Fifa to tylko na ps3!! Po 1. wygoda grania, po 2. nic się nie tnie i zacina, po 3. można grać na TV to wygląda jak prawdziwy mecz i dodatkowo w HD, po 4. znudzi ci się zawsze można sprzedać i kupić coś nowego

kalewra

Może i masz racje ja ps3 nie mam bo gram głownie w strategie. Strzelanki gierki sportowe może raz na 3 miesiące mnie najdzie. Ja lubię grać w ciszy i spokoju w swoje pracowni nikt mi nie chodzi mnie nie rozprasza i mój monitor 21 i mocny blaszak wystarczy. Co do grania na PS3 to musiałbym grać w salonie czy grafika jest lepsza tego nie wiem, grałem w jedną grę u kumpla tą co jest u mnie na konsoli rewelacji nie było. Co do mnie to może na konsoli mógłbym zagrać w 1 grę rocznie, mój brat cioteczny miał PS ale ciagle narzekał na mała liczbe gier ich ceny i wiele innych i wrócił do grania na kompie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones