PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 162
oceny
7,9 10 1 7162
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Gówno

ocenił(a) grę na 1

Jak w temacie gówno razy 10000 Grasz 10 meczów pod rząd i wygrywasz wszystko co leci nagle coś się spier..li i przegrywasz wszystko po kolei posrana gra. Mówię o trybie online. Gram
od premiery, daję jedynke bo to dziadostwo, ale i tak będę grał dalej bo nie ma żadnej lepszej gry piłkarskiej sic!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 3
marcel1006

Też tam miałem i też się wk*rwiłem!! A po za tym niby coś w tej 13 poprawili i udoskonalili, chyba zwody i podania ale jak grałem w 12, tak w 13 po prostu nie umiałem grać! Nauczyłem się podawać (miałem swój system w 12) A tu nagle chcę podać i kopie na aut, rożny albo wprost na rywala!! Gunwo wyszło z tej FIFY!!!

kalewra

no bo zmienili trochę tą grę to tak jakbyś narzekał że Audi A5 jeździ się inaczej niż A4 to logiczne nie?

marcel1006

skoro mówisz o trybie online to znaczy że grasz z innymi ludźmi więc 10 razy pod rząd trafiłeś na słabszych a potem na lepszych naucz się przegrywać i trenuj a nie hejtuj

ocenił(a) grę na 8
marcel1006

Ktoś tu nie umie przegrywać. :D

marcel1006

Nie umiesz przegrywać po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones