PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612830}
7,7 6 245
ocen
7,7 10 1 6245
FIFA 12
powrót do forum gry FIFA 12
Dangeris

Ostatni dobry PES to 6, potem z każdym rokiem coraz gorzej.

Sebu_BGZ

PES 13 straszna kicha

giovanni50

A mnie pozytywnie zaskoczyl

Sebu_BGZ

Grałem wczoraj w to goowno w Media Markt
Nic pozytywnego o tym czymś napisać nie mogę

ocenił(a) grę na 9
Sebu_BGZ

tu się zgodzę, PES 12 jest dla mnie kompletnie niegrywalny, na najszybszej rozgrywce zawodnicy nadal ruszają się jak muchy w smole..

ocenił(a) grę na 9
Dangeris

jak dla mnie najlepszą fifą była 08 później długo nic aż teraz fifa 12 przerosła 08 i z niecierpliwością czekam na 13 :D
Konami co dwa lata robi dobrego pes'a, przykład pes4 super 5 już słaba później 6 bajka 7 na pc chyba nie było i tego nie liczę bo 2008 to był koszmar dopiero 2009 było jako takie, 2010 słabe a 2011 wg mnie najlepszy pes :D

juvepol

Grałeś w 2012? Bo zgadzam się z pozostałymi, ale z tego by wynikało, że 2012 jest słabe. A ja uważam tą edycję za najlepszą no może za wyjątkiem 6, która jak na tamte czasy była genialna. Wiele elementów podobnych do 2011, niektóre poprawione na lepsze. Jeśli nie grałeś to polecam :D

ocenił(a) grę na 9
drwww

co poprawili w 2012? bo nie grałem a na 2011 grałem niemal dniami i nocami.

juvepol

Zmianą, która najbardziej dała się odczuć jest chyba poprawienie sztucznej inteligencji przeciwnika, ale też zawodników z twojej drużyny. Jest też możliwość sterowania 2 zawodnikami na raz, ale ja rzadko z niej korzystam, ponieważ gram na klawiaturze i jest to dosyć ciężkie do wykonania, ale jeśli grasz na padzie to jest rzeczywiście fajnie (też próbowałem :D ). W 2012 lepsza jest także obrona przeciwnika, przez co praktycznie nie da rady zagrać żadnym schematem, żeby zdobyć bramkę. Ogólnie gra jest coraz bardziej wymagająca, pewnie dlatego niektórym się nie spodobała i stąd ta niezrozumiała dla mnie krytyka. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones