PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612830}
7,7 6 242
oceny
7,7 10 1 6242
FIFA 12
powrót do forum gry FIFA 12

Czy Wam też się wydaje cała rozgrywka zbyt..hmm...'komputerowa'?

Niby nowy system zderzeń jest, ale jak się widzi dwóch sterowanych przez komputer zawodników tej samej drużyny wpadających na siebie i łamiących sobie nogi, to woła o pomstę do nieba...

To samo z faulami. Drużyna przeciwna wcina się, przewraca moich zawodników, fauluje i nic. Gwizdek raz na przymierzając dziesięć przewinień. Gorzej jak to ty sfaulujesz. Gram w tą grę od dwóch tygodni na PC, jestem już przy czwartym sezonie w 'zostań gwiazdą' i przez wszystkie te mecze nie zauważyłem ani jednej kartki dla przeciwnika, a faule mógłbym policzyć na palcach obu rąk. Coś tu nie gra.

Obrona i strzelanie karnych na padzie przy PC to już jest istna degrengolada.

Coś tutaj jest zdecydowanie nie tak i mam nadzieję, że będą poprawy w przyszłych częściach. Co oczywiście nie zmienia faktu, że gra jest wciągająca i z miłą chęcią ją odpalam jak tylko mam troszkę wolnego czasu. Zdecydowanie lepsza niż poprzedniczki, strzelenie pięknej bramki jest wiele trudniejsze, a wszelkie sztuczki są na tyle skomplikowane, że każda udana próba sprowadza na moją twarz uśmiech od ucha do ucha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones