PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612830}
7,7 6 242
oceny
7,7 10 1 6242
FIFA 12
powrót do forum gry FIFA 12

Defensywa

ocenił(a) grę na 8

No powiem szczerze, że rozczarowałem się na tej nowej technologi w obronie. Czemu pytacie ? Bo to nic nadzwyczajnego, po prostu x to wejście na piłkę bez wślizgu, a b to wejście z wśizgiem............ i nad czym się tutaj tak zachwycać ? :/

Może coś umknęło mi podczas gry w najlepszą piłkę, bo za takom tą część fify uważam. Po prostu nie rozumiem co to takiego nadzwyczajnego w tej defensywie :P

matimocny1

Chodzi tutaj o to, że teraz odbiór piłki jest zdecydowanie trudniejszy. Nie wystarczy trzymac przycisku, żeby odebrac futbolówkę. Musisz stac w odpowiedniej odległości, kombinowac z przyciskami.

To utrudnienie oceniam na plus, bo chociażby w fifie 11 i kilku poprzednich odbiór piłki był zdecydowanie zbyt łatwy.

ocenił(a) grę na 7
Maniek2008

Tak też sądzę że jest to duży plus. Gorzej tylko jak grasz ze znajomym np przez neta a on ma ustawiony stary system obrony i wtedy jest parodia bo ja przy nowym mam "niewidoczną barierę" przy jego zawodniku a on bez problemu dochodzi u mnie do samej piłki

. Poza tym wkurza mnie kółko bo czasem przeciwnikowi odskoczy piłka a ja próbuje w tym samym momencie odebrać to pad odreaguje jako strzał a nie odbiór więc to jest jedyny minus nowej obrony taktycznej.

ocenił(a) grę na 10
Maniek2008

Czy ja wiem czy trudniejszy ,trudniejszy moze nie ale daje sporo frajdy z gry obronnej.Przykład grałem z ziomem towarzyski mecz przypadkiem miałem ustawiony stary tryb obronny po pierwszej połowie posiadanie miał bodajże 70% i prowadził 2:0 ,a ja nawet piłki nie mogłem odebrać.W drugiej odpaliłem nowy tryb i nie tylko juz ziom nie oddał żadnego strzału ale ja mu wpakowałem jeszcze 5 bramek :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones