PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612830}
7,7 6 245
ocen
7,7 10 1 6245
FIFA 12
powrót do forum gry FIFA 12

5/10

użytkownik usunięty

Niestety Fifa 12 zawiodła mnie. Po bardzo przychylnych recenzjach i opiniach graczy
postanowiłem zakupić Fifę 12 i to był wielki błąd. Przede wszystkim ta gra wyciągnęła ze
wspaniałego sportu jakim jest piłka nożna wszystko co dla mnie jest najlepsze. Nie ma tu
żadnej taktyki nawet ustawienie zawodników nie ma większego znaczenia. Rozgrywka nie
pozwala na ostrą grę, za byle co jest faul, a sędzia rozdaje kartki bardzo losowo. Kolejny
minus to brak różnic w stylu gry między ligami. Do tego dochodzi brak licencji i beznadziejny
komentarz. Fifa 12 posiada niestety jeszcze wiele wad. Chciałbym dodać, że nie jestem
fanboyem Pro Evolution Soccer. Dla mnie te dwie serie są dziś po prostu słabe.

ocenił(a) grę na 9

a co w takim razie jest dobre?

użytkownik usunięty
facq

W grze FIFA 12 dobre jest to, że rozgrywka jest efektowna i wciąga przez jakieś pierwsze 4 godziny. Stąd może tak wysokie oceny recenzentów, przez dobre pierwsze wrażenie. Niestety po tym czasie widzi się błędy. Dla osób, które chcą efektownej gry w piłke FIFA 12 będzie świetnym tytułem. Dla tych, którzy wolą bardziej realistyczne podejście do piłki nożnej obecnie brak dobrej gry.

ocenił(a) grę na 9

Jeśli chodzi o taktykę i ustawienie zawodników - nie mogę się zgodzić : ). Mój znajomy gra Chelsea i ustawił ich co do punktu w taki sposób, że nawet najsłabszy grasz jest w stanie wygrać z dużo lepszym przeciwnikiem. Pokombinuj trochę z opcjami. Nie mówię, że nie masz racji, ale ustawianie zawodników akurat jest zrobione naprawdę dobrze.

ocenił(a) grę na 3

jak dla mnie 11 zdecydowanie lepsza

ocenił(a) grę na 7

Najgorszy jest komentarz istna "masakracja".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones