PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790298}
7,7 142
oceny
7,7 10 1 142
F1 2017
powrót do forum gry F1 2017

ZALETY:
- bdb grafika, bdb odwzorowanie torów oraz bolidów
- bdb klimat, sterowanie, model jazdy i muzyka
- mocno rozbudowana kariera oraz dobry i ciekawy rozwój osiągów bolidu w karierze
- duży realizm podczas jazdy - bicie rekordów okrążeń daje sporo frajdy, a jadąc ponad 300km/h rzeczywiście to czuć!
- bdb optymalizacja, bo na detalach ultra w 2k na GTX 1080Ti + i7-6700K 4,7 GHz + 16GB DDR4 3333 MHz mam 110-140 FPS.

WADY:
- średnia grafika drugiego planu, czyli wyglądu ludzi,
- średnio dopracowany system dawania kar podczas wyścigów oraz poziom sztucznej inteligencji przeciwników, gdyż często jadąc prawidłowo, zawodnik komputerowy potrafi uszkodzić lub rozwalić nam bolid i jest to ewidentnie specjalne zachowanie z perspektywy lusterek
- tylko dobry multi-player:
1) multi powinno bardziej zachęcać i być nastawione na rywalizację, czyli: można by wprowadzić jakiś system rang jak np. w CS GO - tylko wiadomo,że odpowiednio zmodyfikowany
2) brak zapisu najlepszych czasów na danej trasie danego gracza
3) za małe kary za celowe uszkodzenie/spowodowanie wypadku innemu bolidowi - często przez takie dzieciaki odechciewa się grać, bo Ty chcesz się pościgać i rywalizować z innymi, a tu Ci wejdą takie śmieszki do gry i mają ubaw w rozwalaniu innych;(
4) brak możliwości wyrzucenia z gry osoby, która laguje grę innym i czasem można czekać na gotowość danego gracza w nieskończoność;(

Shurtugal_Eragon

niestety nie miałem okazji grać w F1 2017, ale cały czas jeżdżę na f12016. Uważam że 16 jest całkiem dobra w porównaniu do poprzednich. Jak byś porównał fizykę jazdy i prowadzenie samochodu?

Andy_Meet

Też grałem w F1 2016 i także mi się bardzo podoba. Uważam, że bardzo podobnie jest z tym w F1 2017.

ocenił(a) grę na 8
Shurtugal_Eragon

Dla mnie 8/10

ocenił(a) grę na 8
Shurtugal_Eragon

Albo w sumie siedem jednak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones