PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619186}
7,8 3 864
oceny
7,8 10 1 3864
Euro Truck Simulator 2
powrót do forum gry Euro Truck Simulator 2

Jeśli ktoś ma takie informacje lub wie to proszę, niech napisze czy twórcom zwróciła się kasa lub nie, czy zarobili czy nie?

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Trochę logiki... Skoro gra weszła do systemu steam - to na pewno. Bo steam nie wpuszcza nic, co się nie sprzedaje na tyle by zarobił i steam i producent. Natomiast samo pytanie mnie dziwi - co Cię to obchodzi? Nawet jeśli zysk wyniósł miliony to akurat to studio wyraźnie się rozwija i inwestuje - zresztą gdyby chcieli wydać kasę na dziwki i koks to w końcu ich praca i kasa.

conrad_owl

Jeju, ale cham z Ciebie.

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Chamsko jest pytać o zarobki studia, które produkuje świetne symulatory. Posiadam grę właśnie na steam, czym przyczyniłem się w jakimś mikro procencie do zysku firmy. Mam tym samym nadzieję na kolejne, lepsze symulatory i rozwijanie obecnego.
Mnie nauczono, że chamsko jest pytać o czyjeś zarobki.

conrad_owl

Pytanie o zarobek na produkcie ma być czymś chamskim? IMDb podaje budżety i zarobki danych produkcji, niektórzy producenci gier sami podają zestawienia - to oni wszyscy są chamami? Poza tym, ja się nie pytam o to ile Mietek z x firmy wziął sobie z zarobku do kieszeni, a ile Józek, tylko czy producentowi opłacało się grę zrobić.

Zadałem to pytanie, gdyż bardzo kibicowałem tej produkcji i chce się dowiedzieć czy im się gra zwróciła czy nie. A to dlatego, że żyjemy w czasach gdzie wydanie gry tylko PC-towej jest sporym ryzykiem, a ja bardzie kibicuje rynkowi PC. W CDA pisali, że studio włożyło w produkcję całe swoje oszczędności (a to chamy te redaktory, tak patrzeć w kieszeń) i ryzykuje ostro po bandzie - wóz albo przewóz. I dlatego pytam.

Jaki to nauczyciel nauczył Cię takich rzeczy? Jakiś chyba nie teges. Może nie chwal się tymi "naukami".

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Ok zbytnio mi się rzuciło w oczy. Za co przepraszam.

Niemniej wciąż obstaję za dwoma słowami: trochę logiki - jakich użyłem w pierwszym poście. Można przyjąć, że produkcja zwróciła się z nawiązką, a zapowiadane rozszerzenie typu DLC (ma być płatne) każdy posiadacz oryginalnej gry powinien pobrać. Sam nie mogę się doczekać.

Także jestem fanem studia i tej produkcji, posiadam oryginalną wersję w kolekcji, choć na gry wydaję naprawdę mało. Ale ten produkt jest dla mnie wyjątkowy i chciałbym widzieć rozwinięcie gry dalej.
Pozdrawiam i bez obrazy.
Peace :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones