PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793011}
7,1 403
oceny
7,1 10 1 403
EA Sports UFC 3
powrót do forum gry EA Sports UFC 3

4/10

ocenił(a) grę na 4

grafika jak z poprzedniej generacji konsol, mała lista zawodników, jeszcze bardziej spartolony parter, do tego krótki i mało efektowny tryb kariery.

najbardziej boli że wszystko zrobione na odwal się. poruszanie się po liście zawodników jest koszmarne, brakuje podstawowych mechanizmów obsługi jak chociażby zapamiętywanie poprzedniej pozycji listy zawodników jeśli chcemy po walce powiedzmy zmienić strony. Zepsuli nawet powtórki! Każdy replay ogranicza się do 5sek i ostatniego uderzenia więc jeśli znokautowałeś przeciwnika pięknym combo z kiwką na początku, replay pokaże tylko ostatni cios i moment upadku. Powtórek nie da się nawet zapisać, zmieniać szybkości czy ruchu kamery.

...
szkoda

sol82

No co ty gadzasz, aż tak kipsko hmm, narazie to sciąga mi się ale myśle że gra da radę, w psn promo za 59zł i namuwiłem się chodz po ostatnim UFC 3 Undisputed nużyła mnie rozgrywka ale przejęta marka przez EA myśle że wprowadziła jakies zmiany no ale jeśli jest tak jak piszesz to give me my money EA !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones