PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861487}

Dziedzictwo Hogwartu

Hogwarts Legacy
7,9 3 697
ocen
7,9 10 1 3697
Dziedzictwo Hogwartu
powrót do forum gry Dziedzictwo Hogwartu

Well. W pierwszej ocenie chciałam dać tej grze mocne 8/10. Oczywiście po przejściu całej fabuły + dodatkowej misji z pudełka na kod, nawiedzony loch w hogsmade czy jakoś tak (gdzie glownym celem jest kupno sklepu swojego w hogsmade) bo była to NAJLEPSZA i NAJCIEKAWSZA misja w grze i dziwi mnie, że nie została dodana do głównej fabuły. Mówię nieee No nie, 8/10 śmiało. Ale do meritum. Problemy rozpoczęły się gdy chciałam ją przejść tak 100/100 % od deski do deski, wszystkie znajdźki, skarbce, lustra, drzwi skrzynie skarbów itp, otóż pojawił się pierwszy problem: gdy zebrałam skrzynie, dalej na mapie widniała jako nie zebrana i nie zaliczała się do „wyników” mimo, że była otwarta, tak samo ze stronami przewodnika, nikczemnymi wrogami, miejscami ze starożytną magią itp. Dalej! Łamigłówki merlina, w drugą stronę po rozwiązaniu ponad 80 - przestały mi się pokazywać na mapie a jako wisienka na torcie te które znalazłam ręcznie wędrując kolejny raz po mapie, były ale nie pokazywała się interakcja aby rzucić liść wobec tego nic nie możesz z tym zrobić. SŁABIUTKO. Cały świat jest piękny, dzieje się ale dla wymagającego gracza jakim jestem i ja i faktycznie chce poznać nawet te najnudniejsze aspekty gry i pobawić się w znajdzki sekrety i wykonać do końca żeby zdobyć te 100% gry, to NIESTETY nie jest mi to dane dlatego z przykrością odejmuje 4 gwiazdki bo gra zasługuje spokojnie na 7/8. Mieliście takie problemy z tą grą? Ja kupiłam świeżutką nówkę na ps4 i jestem zdziwiona, że gra z takim wow i o takiej cenie ma tak podstawowe błędy co pozostawia niesmak całości.

ocenił(a) grę na 10
klaudiaa285

Tez miałam te problemy, poza tym nie raz i nie dwa zdarzało mi się utknąć gdzieś, skąd nie miałam wyjścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones