PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662384}
7,7 395
ocen
7,7 10 1 395
Dust: An Elysian Tail
powrót do forum gry Dust: An Elysian Tail

że się kończą. Jak słowo daję, dawno już nie związałem się tak z tym, co się działo na ekranie. Wspaniała fabuła, mistrzowsko nakreślone postaci, obłędna grafika i genialna muzyka. Ta gra do teraz mi siedzi w pamięci i coś czuję, że jeszcze długo w niej pozostanie. To niesamowite, że jeden gość niemal w pojedynkę stworzył grę, która dla mnie nie ma w zasadzie wad(może poza zbyt łatwymi walkami i średnio wygodnym ekwipunkiem, ale to tylko szczegóły) i która potrafi niemalże wywołać płacz. Dla mnie po prostu arcydzieło.

ocenił(a) grę na 10
GandalfCzarny666

Gdyby się nie zakończyła to byśmy nie ujrzeli prostego lecz genialnego zakończenia. Moim zdaniem zakończyła się w najlepszym możliwym momencie, nie dając szansy na uczucie monotonii. Chociaż... gdzie ja znajdę drugą grę z Fidgetem? Serial? Film? Cokolwiek!!!!
Niesamowita gra.

ocenił(a) grę na 10
ZubZub

Z tego co wiem, to Dean Dodrill pracuje jeszcze nad filmem w tym świecie, nazwanym po prostu "Elysian Tail". Są już pierwsze "pokazówki" i przyznać muszę, że wygląda to niesamowicie:)

http://www.youtube.com/watch?v=SijyDQ5TReA

ocenił(a) grę na 10
GandalfCzarny666

Początkowo Elysian Tail miało być filmem (prace od 2002), tak wynika z blogu autora:

http://www.noogy.com/main.html

Skoro pokazówka była na ubiegłorocznym PAX, to mam nadzieję, że coś (nie coś, tylko genialny film) z tego wyjdzie. Trzymam kciuki!
Swoją drogą niezła mobilizacja: jak opisuje Dean Dodrill po 20-tu latach przerwy w programowaniu postanowił stworzyć grę. I wyszła mu jedna z najlepszych gier w jakie miałem przyjemność zagrać.

ocenił(a) grę na 10
GandalfCzarny666

Mam nadzieję że będzie więcej takich gier. Oraz że być może jeżeli autor tej gry weźmie się za kontynuacje (być może kto wie) To będzie ona równie niesamowitą grą co ta.

ocenił(a) grę na 10
GandalfCzarny666

Ta gra jest po prostu niesamowita. Aż brak słów. Jak da się na końcu nie płakać? :]

GandalfCzarny666

Może to nie jest temat odpowiedni, ale prosiłbym o polecenie podobnej gry....
Szukam i nic w podobie nie zndajduję...
Kocham tę grę i pewnie przejdę ją jeszcze nie jeden raz, ale żeby nie było tak słodko to dam jeden minus
-jest zbyt łatwa (na hardzie nie czułem zbytniego trudu w zabijaniu przeciwników)

ocenił(a) grę na 10
randomowo

Przyjrzyj się grze Valdis Story: Abyssal City. Bardzo podobna w założeniach(też mamy grę pokroju Metroidvanii), choć walki ma nieco mniej dynamiczne, to jednak wydają się być trochę bardziej wymagające. Jedyne co może cię odrzucić to stylistyka, która jest przemangowiona do cna ale jeśli ci to niestraszne, to warto się jej przyjrzeć;). Poza tym warto też poczekać na grę "Ori and the Blind Forest", która wygląda wręcz majestatycznie, choć z tego co widzę to rozgrywka jest wzorowana na Child of Light z tym, że bez turowych walk. Tym niemniej, czekam na nią z niecierpliwieniem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones