PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715951}
7,6 907
ocen
7,6 10 1 907
Dragon Ball Xenoverse
powrót do forum gry Dragon Ball Xenoverse

gralem w DB Budokai 3 (gra przez wielu dobrze ocieniana jako najlepszy DB). wedlug mnie gra jest fajna, ale nie przyciagnela mnie na dlugo - jest dosc ubogi wachlarz ciosow i kombosow (np w porownaniu do tekkena). zastanawiam sie czy ta gra jest warta kupna i czy jest wiecej kombinacji ciosow niz w innych grach DB, bo po samych gameplayach widac ze rozni sie od innych gier z serii. chialbym wiedziec czy produceci przylozyli sie i rozbudowali wachlarz ciosow?

ocenił(a) grę na 5
kebi17

Do Sparking! METEOR się nie umywa

https://es.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball_Z:_Sparking!_Meteor

znowu to samo, tylko gorsze sterowanie, brzydsze ataki energetyczne i infantylna fabuła :/

ocenił(a) grę na 5
kebi17

Najgorsze w tej grze to właśnie walka, takie klepu-klep. Do walk w Tenkaichi Budokai 3 to się NIE UMYWA. Tam walki wyglądały jak w anime, masa ataków, możliwości blokowania, uników no po prostu poezja. Tutaj sporo walk to po prostu klepanie dwoma atakami podstawowymi + 2-3 kombosy. Fabuła jest nawet ok, fajnie że wreszcie coś nowego no i mamy swoją postać, którą ulepszamy.

kozas15

rozumiem ze chodzi ci o Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 a nie o Dragon Ball Z: Budokai 3 (ktore wyszla w hd collection na xboxa 360). niestety tej pierwszej juz nie przetestuje. ale poszukuje najlepszej gry DB na konsole xbox 360 gdzie jest wiecej kombinacji ciosow i gra sie tak szybko nie znudzi... narazie gralem:
Dragon Ball Z: Budokai
Dragon Ball Z: Budokai 3
Dragon Ball Z: Burst Limit
Dragon Ball Z: Shin Budokai i z zadnej nie jestem w pelni zadowolony, dlatego caly czas szukam czegos dobrego...

ocenił(a) grę na 5
kebi17

Oczywiście, rozchodziło mi się o Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3. Xenoverse raczej nie polecam, to głównie mashowanie dwóch przycisków

kozas15

to co mi polecisz z gier dostepnych na xboxa 360?

ocenił(a) grę na 5
kebi17

Heh niestety w tym nie pomogę, bo grałem w Xenoverse na PC :) Ogólnie za bijatykami nie przepadam, ale Budokai Tenkaichi 3 jako jedna z niewiele mnie kiedyś wciągła bo naprawdę można było poczuć się jak w walkach w anime Dragon ball. Xenoverse zaś to taki średniaczek z mega nieprzyjemnymi momentami gdy np. należy obić 20 soldiersów Freezera i pilnować aby nie padł ani Krilan ani Gohan, którzy wręcz chyba mają przyjemność z dostawania oklepu. Co gorsze często to po prostu jest nudne, oklepiemy 10 soldierów Frezera, Krilan pada i mamy znowu klepać 10 soldierów + jeszcze kolejnych 10 i to na tyle szybko by nikt nie padł? Doceniam to, że twórcy chcieli wprowadzić pewne nowości i na pewno ta gra to nie jest mega fail jak ostatni Dragon ball który był na Kinecta, ale niestety ta gra jest tylko po części udana

ocenił(a) grę na 10
kebi17

Ja w xeno 1 mam saianina na 86 poziomie i mnóstwo czasu spędziłem w tej grze .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones