PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616476}
6,4 78
ocen
6,4 10 1 78
Dracula 3: The Path of the Dragon
powrót do forum gry Dracula 3: The Path of the Dragon

Dracula , odsłona 3 , jest dla mnie grą ciekawą pod względem fabuły.
Kupiłam tę grę po wyczytaniu z pudełka,że może mi się spodobać ,zwłaszcza ,że lubię gry z dobrym scenariuszem i klimatem .
Po zakończeniu tej gry , wiedziałam już ,że wszystkie moje starania są na próżno ,bo Arno i tak ginie , został niedosyt i pytanie ,po cholerę komplikowali różne etapy rozgrywki (pobieranie krwi itp.).
Gdybym mogła tu coś zmienić ,dodałabym więcej elementów grozy , zaciekawienia ,lepszą muzykę i inne zakończenie.

PrincessFarrah

PRZESTAJE GRAC W TEGO TYPU GRY. Ogólnie gra jest dość prosta, są podpowiedzi. Jest przyjemna zdecydowanie lepsza od dwójki! Jednak coś je ze sobą łączy. W dwójce wysiadłem przez głupie zagadki i zbugowana grę. W trójce wysiadłem u Boczow w bibliotece. Szukanie książek, liter itp. Jakie to było głupie... A jakie głupia zagadka z nowym szyfrem w sejfie przy drzwiach. Akurat wpadłbym na pomysł, że nowe hasło to data śmierci gościa popiersiem przed drzwiami. Za dużo notatek w eq i innych rozpraszających rzeczy w lokacji by wpaść na taki pomysł. Dla mnie to jest bez sensu. To nie jest gra kryminalna (choć i w takich nie widziałem tak głupich zagadek) by bawić się w szyfry. Warto wspomnieć, że podobny problem miałem w części drugiej z szyfrem przy drzwiach. To było chore i gra w tamtym momencie straciła swój urok. Muszę omijać twórców tych gier. Wpadają na głupie pomysły. Tworzą głupie zagadki. Prowadzą za rączkę gracza by nagle jedna zagadka wyprać mu mózg. Daje 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones