PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812786}
7,3 352
oceny
7,3 10 1 352
DiRT Rally 2.0
powrót do forum gry DiRT Rally 2.0

Nie tak miało być....

ocenił(a) grę na 6

No właśnie widzę po komentarzach w sieci, że to nie tylko ja miałem z tym problem. Ale w recenzji tego nie dopowiedziałem bo myślałem że coś nie tak mam z konsolą. Jednak faktem jest, że w grze występują rożnego rodzaju artefakty, zarówno na XO jak i na PS4. PO prostu podczas jazdy czasem nam mignie jakoś obraz, albo pojawi się jakiś pasek nie wiem, można to śmiało nazwać "efektem starej taśmy" bo mniej więcej to tak wygląda jak uszczerbki na starych filmach (taka forma artefaktu).
Tak samo jest w Dirt Rally 2.0, miałem przyjemność sprawdzić grę na XO jak i na PS4, nie ukrywam że na PS4 też to jest, ale jakby rzadziej, aczkolwiek Xbox One też dawał mi takie złudzenie, dopóki gra się nie rozgrzała czyli nie pograliśmy z jakieś 2-3 godzinki.
Ogólnie o DiRT Rally 2.0 można było by napisać naprawdę wiele, zmiany są na plus ale dużo więcej jest tych zmian na minus niestety. Sam fakt że Kariera wymaga stałego połączenia z siecią, zasługuję już na porządne potępienie, o tym że 50% zawartości zostało zapodane w formie DLC. Nie znoszę czegoś takiego, jeszcze rozumiem jakby gra oferowała np: rajdy w 10 państwach a 5 państw dają w formie DLC. OK rozumiem coś takiego, ale kur..... ledwo 5 państw z czego Argentyna jest taka se, aa drugie tyle w DLC, no porąbało tutaj kogoś. Ewidentnie tutaj pokroili grę, to w jawny chamski sposób.
Już nie wspominam o zgliczowanych autach którym brakuję części karoserii, gdzie też możecie zobaczyć w filmiku. DiRT Rally 2.0 faktycznie chyba był robiony na kolanie. A przed premierą łudziłem się, że to będzie chociaż trochę duchowy następca Colina McRae Rally 2.0.
Przelać czarę goryczy nalerzy również w klatkach które potrafią nieźle spaść, przykładowo w Argentynie na jednym z odcinku z 60 spada może do 25Fps, bo gra wyraźnie zwalnia niestety aby to zobaczyć na filmie trzeba urządzenie do przechwytywania gameplaya w 60FPS, w 30FPS jest efekt jakby gra działała lepiej lecz minimalnie przycinała.

https://www.youtube.com/watch?v=19MIsJH0DkA

MaXXi

Przecież model zniszczeń sam ustalasz i możesz ustawić realistyczny model zniszczeń. Domyślnie jest ten bardziej arcadowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones