PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778539}
7,3 432
oceny
7,3 10 1 432
DiRT 4
powrót do forum gry DiRT 4

- Za duża mgła. Często jedziemy praktycznie na ślepo, na wskazówki pilota. Nie mam pojęcia jak można z tego czerpać jakąkolwiek przyjemność

- Dziwny tryb symulacji, auto zachowuje się zbyt losowo? Mam kierownicę i mimo tego gram w trybie arcade, bo na 'symulacje' mam za słabe nerwy, żal by mi było jakbym kiedyś rozwalił kierownicę, albo tv. Tu już nawet nie chodzi o to, że jest trudno (ma być), jest BEZ SENSU, samochody tak się nie zachowują.

- debilny pilot, który przed wyścigiem mówi nam różne debilizmy typu "wygrajmy, a dostaniemy pieniądze na nowy samochód", serio? xD

- pilot, który nie potrafi wcześniej powiedzieć, że szykuje się ostry zakręt.. w momencie gdy jesteś rozpędzony na 100% na kilometrowej prostej..

- totalny bezsens z dojeżdżaniem do alei serwisowej za metą. Nic z tego nie mamy, po co to komu??

- gdy auto stoi (lub dopiero się rozpędza) to na kierownicy mamy opór jak w cinquecento. Czyżby samochody rajdowe nie miały wspomagania? xD Za chiny nie da się tego ustawić w ustawieniach, bo jak zmniejszymy opór kierownicy to znowu po rozpędzeniu kierownica jest za luźna.

- wysypywanie się na ps4. Już 2 razy gra całkiem mi się wysypała w trakcie gry online, przez co straciłem punkty rankingowe i zostałem postraszony, że jest jeszcze raz ucieknę to dadzą mi bana xD

Szkoda bo grze niewiele brakuje do bycia idealną rajdówką

michalje

Nie tnij... NIE TNIJ!. :->

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones