PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612282}
7,3 2 551
ocen
7,3 10 1 2551
DiRT 3
powrót do forum gry DiRT 3

na plus:
- grafika powalająca efekty pogodowe na najwyższym poziomie
- jazda z kokpitu
- mechanika jazdy

na minus (tego będzie więcej)
- trasy WRC trwają 1 minutę i 30 sekund normalnie żart krótrzych nie można było zrobić? i odwrócenie tras plus zmiana z dnia na noc nic Panowie nie daje to nadal jest ta sama trasa która na okrągło się powtarza.
- za mało WRC - proponował był powrót do CMR
- gymkhana - 9 wolę oglądać filmiki na youtube jakoś nie przynosi mi frajdy palenie gumy na czas nuda)
- menu - tragedia te piramidki jak dla mnie są porażkowe
- czas loadingów itp - często bywa tak, że loading plus komentarz jakiejś paniusi i pana trwa dłużej niż sam wyścig a niestety komentarze nie zawsze da się pominąć po co słuchać czegoś co mnie nie interesuje
- niektóre trasy trzeba kupić żart normalnie kpina na 8 wyscigów jeden trzeba dokupić co za baran to wymiślił Viva DLC

Podsumowanie:
dlatego ocena 5/10 bo jak widać dla mnie gra ma więcej minusów za mega efektowną grafikę nie stawia się 7/10 do tego wszystkiego powtarzalność i mega krótkie trasy tak nie powinno być i czemu Mistrzowie Kodu tak olewają WRC dlatego czas przesiąść sie na gry konkurencji Milestone WRC bo graficznie jest o wiele gorzej, ale za to nie trzeba męczyć się z buggami i truckami:) dla fanów czystego WRC nie polecam Dirt3
jeszcze jedne plus grę udało mi się kupić za 20zł więc nie jest źle, ale dodatkowa zawartość za którą sobie karzą płacić Mistrzowie Kodu to żart.

ocenił(a) grę na 8
DrunkenMaster

Aż tak zła to ona nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones