PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612282}
7,3 2 551
ocen
7,3 10 1 2551
DiRT 3
powrót do forum gry DiRT 3

9/10

ocenił(a) grę na 8

Świetna gra, nie rozumiem narzekań. Mnóstwo frajdy sprawiają przede wszystkim różne tryby rozgrywki. Najbardziej podobały mi się chyba te wszystkie Gymkhany, challenge, czyli te najbardziej zręcznościowe tryby gry. Pokonywanie celów i pobijanie rekordów sprawiało mi tu sporo radości.

Największym, i jak dla mnie właściwie jedynym, minusem gry są krótkie trasy i niezbyt szeroki ich wybór. Dziwnie jeździ się w rajdach kiedy przejazd można skończyć nawet w półtorej minuty. W pewnym momencie irytować zaczynają też te cutscenki pojawiające się przed startem, których nie da się przeskoczyć. Niekiedy trwają niemal tyle, co cały odcinek rajdu. Powtarzalność tras też trochę dobija na późniejszych etapach kariery.

Mimo to DiRT 3 i tak mi się bardzo podobał. Świetna grywalność - to po pierwsze. Po drugie duża przyjemność z prowadzenia auta, całkiem realistyczna swoją drogą. Poza tym dużo różnych kategorii pojazdów, jakie prowadzimy - jest z czego wybierać. Znakomity system uszkodzeń - cała ta animacja uszkodzeń auta może się podobać. Grafika, jak na 2011 rok, jest bardzo ładna. Efektownie prezentują się niemal wszystkie trasy (Monte Carlo robi chyba największe wrażenie), dlatego tym bardziej ubolewam, że są one tak krótkie.

Z kolei z takich mniej oczywistych rzeczy: poziomem trudności można bardzo fajnie, płynnie sterować; można też wyłączyć cały HUD i poczuć się jak na prawdziwym rajdzie. A system flashbacków to coś z czym miałem do czynienia po raz pierwszy grając w tę grę i na późniejszych etapach kariery zdecydowanie się przydaje - bardzo ciekawe rozwiązanie.

Dodam jeszcze, że multiplayer również jest wciągający - tym bardziej biorąc pod uwagę fakt możliwość szerokiej konfiguracji pojedynków sieciowych i różnych trybów rozgrywek.

Moja ocena: 9/10.

ocenił(a) grę na 8
Shady_Yo

DiRT 3 to był materiał na najlepszą rajdówkę tej dekady, zwłaszcza dzięki dobrej grafice i świetnej fizyce jazdy. miło że sa licencjonowane auta i nazwiska prawdziwych kierowców rajdowych. zabrakło, jak zwykle w serii dirt, zawartości: 5 rajdów to zdecydowanie za mało.
mimo wszysttko gra ciekawa i grywalna, lepsza od tego kloca DiRT Rally

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones