PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767555}
8,3 3 786
ocen
8,3 10 1 3786
Death Stranding
powrót do forum gry Death Stranding

System seller

ocenił(a) grę na 10

Kupuję PS4,5 na premierę tego. Nie ma bata!

ocenił(a) grę na 7
Balcerowicz

Hehehe, tez czekam na premierę tego żeby kupić PS4. No, ale to jeszcze zleci troszku.

Balcerowicz

Po co?? będzie na PC i to w lepszej oprawie :)

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Nie będzie na PC

Gozz

miał być na PC

ocenił(a) grę na 6
Danio31b

Informacja na stronie wprowadza w błąd, to tytuł ekskluzywny dla Sony ;)

Asvers

Nie tylko informacja ale i pierwsze newsy mówiły o wersji PC po premierze na PS4 /Ale to było dawno

ocenił(a) grę na 6
Danio31b

Być może, też coś mi się obiło o uszy - zwłaszcza że przez jakiś czas na filmwebie czy gry-online widniała zakładka z PC'tową wersją (na gryonline już jej nie ma) - niemniej teraz - skoro projekt jest w rękach Sony to szansę na to wydanie jej na PC'ta są równe zeru.

Asvers

No jednak nie xD

Asvers

No jednak nie xD

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Początkowo tak, ale Sony rzuciło kaską i nawiązało współpracę z Hideo więc Kojima Productions robi teraz ekskluzywnie dla nich. Kasę na grę wykłada Sony, wydawcą jest
Sony, gra powstaje na autorskim silniku Sony, dyrektorem technicznym jest Mark Cerny więc Death Stranding będzie kolejnym exem w bibliotece Playstation.

ocenił(a) grę na 10
Balcerowicz

Jak napisałem tak zrobiłem. Jutro zaczynamy ♡♡♡

Balcerowicz

No ja jutro będę miał swoją kopię - tylko o CH.... tam chodzi?!

ocenił(a) grę na 10
Swiergu

Tematem gry jest restytucja - państwowości i relacji międzyludzkich na wielu poziomach. Gameplayowo Shadow of the Colossus, Zelda BotW, Soulsy, MGSV, Journey. Inspiracji filmowych szukam u Tarkowskiego i Lyncha głównie.

ocenił(a) grę na 7
Balcerowicz

Shadow of Colossus przez samotne przemierzanie pustkowi jak najbardziej,
Zelda nie grałem,
Soulsy w żadnym wypadku, te gry nie mają żadnego wspólnego mianownika,
MGSV...na siłę...może przez Kojime...eeee,
Journey...też tak sobie...
Gameplayowo jednak bliżej do innych piaskownic, trochę eksploracji, trochę walki, pojazdy i spora powtarzalność, typowy sandbox pod tym względem. Kilka rzeczy dopieszczonych, reszta średnio wykonana (np. poruszanie się pojazdami, walka). Ogólnie dobra gra, w jakimś sensie nietypowa, ale też bez przesady. Warta polecenia. Nie dawno ukończyłem. Wiem, że na pewno do niej nie wrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones