PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618558}
8,0 158
ocen
8,0 10 1 158
Death Rally
powrót do forum gry Death Rally

dobra gra!

ocenił(a) grę na 10

Bardzo fajna gra , dzisiaj już takich nie robią. Grafika i dźwięk na niskim poziomie ale były to inne czasy a poza tym gra miała świetny klimat i zrobiona została z dużą dawką poczucia humoru. Fajna sprawa czasem odpalam ją sobie przez Dos Boxa.

ocenił(a) grę na 8
Dozo

Co ty tam wiesz - takich gier robią całe wagony tyle że są to gry flash. Dziś nikt by za coś takiego nie zapłacił. Hodź w sumie od 2008 gra jest darmowa, więc można zobaczyć jak to rzewiej bywało. Niewiele ma ona wspólnego z późniejszymi arcydziełami Remedy, ale dałem się wciągnąć i narobić smaka na odświeżoną edycję.

kapsel1997

1. Coś wie - flash jest naprawdę na najwyżej godzinę.
2. Zapłaciłby, a byś się zdziwił - otwórz np. GOG.com
3. Choć. Chodzić można po ulicy.
4. Drzewiej.
5. Zgadzam się, że warto spróbować

ocenił(a) grę na 10
Dozo

Gierka rządzi :) Oczywiście moja ocena nie jest obiektywna. Dałam dychę nie za samą grę (biorąc pod uwagę szereg czynników zasługuje na max 7,5, czyli 7, bo połówek tu nie ma), ale też za wspomnienia z nią związane... wykłócanie się z bratem o kompa, granie "po wyścigu", wspólne przeżywanie, doradzanie, maksowanie fury i radochę z odstrzelenia reszty uczestników wyścigu, haha. Piekna sprawa, z żadną inną gra wcześniej ani później się już tak nie działo. Odpaliłam niedawno tę podrasowaną wersję i owszem, jest miło, ale to już nie to :)

ocenił(a) grę na 8
eleroo

A ja odpaliłem starą wersję (jest darmowa i chodzi pod Windowsem) i nadal bawi!! Dobra gra się nie starzeje.

Dozo

Farmer Ted byl smieszny i rekin finansowy od pozyczek oraf garbus z kolcami na przednim zderzaku oraz oczywiscie miny!

ocenił(a) grę na 10
atari799927176virgin

Da ktoś link do darmowego pobrania?

Dozo

Na eMule jest (server/Kad).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones