PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695211}
5,0 114
ocen
5,0 10 1 114
Dead Island: Epidemic
powrót do forum gry Dead Island: Epidemic

Mniejsza z tym, podobno to ma być nowa historia, fabuła nie nawiązująca do 1 i 2 i ma się
dziać na hawajach:)

Pawlovsky

Ważniejsze jest to, że to będzie kompletnie inna gra; widok jak w cRPGach czy innych LoLach. Ale nie ma co rozpaczać, bo to raczej takie zwieńczenie i wariacja nt. serii; pełnoprawdnych duchowym następcą jest Dying Light - oczarowało mnie już od pierwszego trailera/gameplay'a: ma absolutnie wszystko to, co lubiliśmy w Dead Island + o wiele więcej (PIĘKNA grafika, możliwość parkurowania i wiele, wiele innych). Tytuł zapowiada się na hit... a to Dead Island myślę będzie miłym urozmaiceniem, o ile osoby kochające narzekać zdadzą sobie sprawę z prawdziwego następcy, a to potraktują jako czystą rozrywkę... coś a'la Dirt Showdown na tle pozostałych Dirtów. ;)

Voytash89

Hit nie powiedział bym, gram aktualnie w bete i jeżeli rozgrywka się nie polepszy nie zabardzo będzie hitem a raczej średniakiem do lola i doty 2 duuzo mu brakuje :)

KulturalneOcenianie

Z tym "hitem" to miałem na myśli tytuł "Dying Light" - pierwszoosobowy następca rozwalania zombie bronią białą. :) (też od Techlandu)

Voytash89

A co ma DL do DI:E to dwa różne gatunki, których nie należy porównywać ... fps to nie moba (czy jak tam twocy mówią ZOMBA)

KulturalneOcenianie

Bez obrazy, ale przeczytaj ponownie mój pierwszy komentarz, to wszystko stanie się jasne, jak z DI:E przeszedłem na temat DL.

Voytash89

Zwracam honor :)

Voytash89

Epidemic to tylko marny dodatek. Prawdziwe DS2 zapowiedziano dziś około 3 w nocy na konferencji Sony. Dying Light to inna gra od Techlandu, bo do poprzedniej stracili prawa. Mnie to nie przeszkadza, more zombies!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones