PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744228}
8,7 3 294
oceny
8,7 10 1 3294
Dark Souls III
powrót do forum gry Dark Souls III

Trailer miażdży:D

ocenił(a) grę na 9

Zapowiada się, że kolejne kilkaset godzin wyciętych z życia pójdzie do piachu... Ale czego się nie robi dla takiej perełki :D

sid_ney

Bede musial zmienic konsole zeby pograc. Przyznaje ze jest to jedna z niewielu gier warta swojej ceny. Czesc 1 i 2 znam prawie na pamiec. planuje porzyczyc od kolegi PS3 zeby zagrac w demon's souls.

ocenił(a) grę na 9
czarnoczarny23

Ha. Żebym miał możliwość, to też bym pograł w "Demon's Souls". Niestety nie mam, więc czekam z niecierpliwością na trójkę. Kolejne godziny wycięte z życiorysu ;D

sid_ney

To będzie coś bardzo podobnego do Bloodborne tyle że lepsze.

użytkownik usunięty
nudecroft

Droga Nudecroft całą seria jest podobna patrząc z tej perspektywy, czy lepsze kwestia gustu Bloodborne to idealny koszmar w gotyckim świecie ja oczekuję tutaj powrót do klimatów średniowiecza.

OK, chyba zagram w obie. Bardzo mi się podoba ten klimat. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
sid_ney

Dlaczego kilka godzin wyciętych z życia pójdzie do piachu? Właśnie te godziny są najlepsze w życiu. Ty wolisz siedzieć w pracy, wtedy godziny się nie marnują? :)

ocenił(a) grę na 9
Snowi

Po pierwsze - chyba nie rozumiesz pojęcia "ironia" (w przypadku mojej wypowiedzi, jak najbardziej pozytywna w stosunku do gry - DS to moja ulubiona seria gier, równoważna z Wiedźminem i pierwszymi Gothicami).
Po drugie - znam jednak sporo rzeczy w życiu, które są lepsze od tkwienia w wirtualu.
Po trzecie - w pracy godzin nie marnuję, bo zarabiam kasę i robię to, co lubię (nie wziąłeś pod uwagę hipotetycznego faktu, że moja praca może polegać między innymi na graniu właśnie?).
Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 1
sid_ney

Dark Souls 3 to irytujący syf, który potrafi zepsuć humor nawet dla najbardziej cierpliwej osoby.
W tej grze twórcy wrzucili na siłę maksymalny poziom trudności, a postać gracza uczynili celowo maksymalnie słabą.
Sama fabuła nędzna i nieciekawa, a mechanika gry to całkowita porażka.
Postać ciapowata o spowolnionych ruchach (zarówno obrona jak i atak), a podrzędni przeciwnicy dwoma ciosami mogą ciebie zabić.
Bossów nawalone, aż niedobrze się robi. Tak naprawdę cała ta gra polega na walkach z bossami. Jest bezwartościowa dla wszystkich, którzy nie są fanami idiotycznych walk.

ocenił(a) grę na 10
pawel_nowakk

Co Ty gadasz DS3 jest chyba najprostsze i o dziwo mimo że najnowsze to najbardziej okrojone, prę naprzód jak czołg praktycznie bez farmienia, pkt za bardzo nie wiem w co pakować, gdzie w dwójce bez wbicia 50 lvl nie było mowy o ruszeniu konkretnie do przodu a każdy punkt nawet teraz po przejściu gry kiedy poziom kosztuje 70k dusz jest na wagę złota bo w DLC są tacy szefowie że trzeba być kozakiem, ogrom możliwości i kombinacji w dwójce był fantastyczny do tego każda lokacja miała swój unikalny urok i klimat czego brakuje w trójce. W dwójkę gram dalej mimo przejścia a trójkę odłożyłem nie wciąga tak samo (jestem w Irithyll w Mroźnej Dolinie czyli chyba połowa gry? a mam wrażenie że skończyłem dopiero jakiś samouczek) :)

ocenił(a) grę na 1
michal4p

DS3 jest bardzo trudne. Jedna z najtrudniejszych gier na świecie.
Mam zamiar zagrać w odnowione DS1, ale nie zdziwię się jak będzie prostsze.

Mroźna Dolina to również dodatek to Dark Souls 3. Wchodzisz tam na początku Katedry Głębin jeśli masz taką ochotę. Byłeś tam?
Gdy chodzi o długość to już 3/4 gry. Ja miałem na liczniku ponad 100 godzin.
Tak naprawdę wnerwiła mnie maksymalnie walka z Pontyfikiem, więc użyłem trainera na nieśmiertelność i to samo na dalszych bossów od tego momentu,

ocenił(a) grę na 10
pawel_nowakk

nie mam dodatków do DS3 jestem w Irithyll
kodów nie mogę używać na konsoli i nie mam zamiaru
zagraj w dwójkę ciekawe co powiesz a w jedynce bym nie liczył na taryfę ulgową :D

sid_ney

Gra świetna, ale nie dla większości osób, szczątkowa fabuła, trudność w kończenie qustów pobocznych przez odnajdywanie i rozmowy z postaciami w kaplicy, problemy z udźwigiem i trzymaniem się 70% procent ekwipunku mi się grało nieźle zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=fpYLAGbP4UE&list=PLI2HRQC_mAWQKaSsrSvZojf89rtJIZ kJ-

ocenił(a) grę na 1
Remek555

Gra jest prawie nie do przejścia, jeśli nie użyjesz kodu na nieśmiertelność. Szczególnie od momentu dojścia do Pontyfika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones