PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608745}
7,4 1 899
ocen
7,4 10 1 1899
Dante's Inferno
powrót do forum gry Dante's Inferno

Fajna gra, choć nie tak dobra jak GOW i słabsza graficznie, ale i tak daje rade. Kosa z kręgosłupa wymiata.

Cyszard

Do GOW nic sie nie umywa, ale dante sobie niezle radzi.

ocenił(a) grę na 8
Cyszard

no Do GOW sie nie umywa,bo GOW juz ma pare części i wiedzieli co robili zle i poprawiali to w nastepnych wydaniach...i pewnie tak samo było by z Dante 2

ocenił(a) grę na 8
Cyszard

Dante to dobra gra nawet bardzo.Porównywanie do GOW mija się z celem gdyż wyszła jako pierwsza i stała się klasykiem w swoim gatunku i każda gra podobna będzie porównywana właśnie do niej.

Motyw piekła jest ciekawy,krwawy i brutalny - kto by chciał trafić w takie miejsce.

ocenił(a) grę na 8
helsinger

God of War nie był pierwszy w tym gatunku z pewnością. Cała struktura gry, styl walki itp. przeniesione niemal żywcem z Legacy of Kain: Defiance. Ina sprawa, że wraz z każdą kolejną częścią usprawniali wszystkie elementy. Nic jednak nie zmieni faktu, że grając w God of War'a wciąż nachodziło mnie uczucie, że 'przecież ja to znam, dokładnie tak samo grało się w Defiance'a'.

truegod

Istnieje tylko wersja na PSP czy wyszła może na PC?

Cyszard

GOW to GOW, świetna seria, ale Dante's traktuje o piekle i jest dla mnie mimo wszystko grą inną od wcześniej wspomnianej, mimo, że niektórzy nazywają ją klonem Boga Wojny. Pierd0lę to, obie są miodne w swoich kategoriach. ;]

ocenił(a) grę na 8
SuperDean

Dokładnie! :)

Heller1304

Na pewno?

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Z pewnością.

Heller1304

Jaki pewny siebie, a taka ciapa.

ocenił(a) grę na 9
SuperDean

Historia jest inna ale cała reszta przez scenerię wrogów bosów sposób na upgrade bohatera sposób walki to dokładnie to co mamy w GOW stąd takie porównanie . Osobiście uważam to za spory plus gdyż grając w GOW wiemy już co i jak a powiew świeżości inna tematyka zawsze robi dobrze .Nie mogę się doczekać kolejnej takiej gry . Boga wojny nigdy dość . Mogliby na ps4 zarzucić kolejną odsłonę . A na resztę platform coś takiego samego ale znów z inną historią .

ocenił(a) grę na 8
Cyszard

nie gralem w gow ale dante jest swietna gra ktorych malo

ocenił(a) grę na 7
Cyszard

w GOWa nie grałem to nic nie powiem,
ale co do Dantego, bardzo fajna gra. Jednakże wolałbym kamerę bardziej zza pleców i znacznie większą postać.
Coś ala Monster Hunter, albo współczesny Dark Souls.
Tutaj lipnie jest że postać wybiega ostro za kamerę i jest wtedy taka tycieńka.
Może ma to i plusy, ale nie dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones