PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611123}
6,5 687
ocen
6,5 10 1 687
DC Universe Online
powrót do forum gry DC Universe Online

10/10 mimo tego że p2w

ocenił(a) grę na 10

Pierwszy raz zacząłem grać w DCUO 4 lata temu jako zajęcie przed maturą. Wciąga nie wyobrażalnie szczególnie jeżeli ma ktoś zajawkę na punkcie komiksów DC. Mimo że gra wymaga płacenia od pewnego poziomu to uważam ją wciąż za jedną z najlepszych gier MMO jakie aktualnie istnieją. Nie jest to typowa gra do grindowania i biegania po niewyobrażalnie dużej mapie by zabić jednego mobka. Instancje które są tworzone wraz z tłem fabularnym powalają. Bossy to nie typowe klikanie aż potwór padnie tylko na wyższych lvl'ach trzeba znać taktykę i mieć ogarnięty team inaczej nici z dokończenia instancji.

Jestem pewien że jak znajdę wolne $$ to zainwestuję sobie w membershipa na rok żeby móc wrócić do tej gry i się nią znów cieszyć.

Bardzo mnie dziwi fakt że ma tak niską ocenę ponieważ gra jest rewelacyjna! Domyślam się że jest to spowodowane faktem że rzeczywiście wprowadza błąd stwierdzenie że gra jest free to play ponieważ tak jak wspomniałem wyżej od pewnego poziomu bez wykupienia pojedynczych episodów lub całego membershipa gra stoi w miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones