PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 976
ocen
8,2 10 1 10976
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Grę kupiłem w pre orderze. Za 279 w wersji na Xbox One. Wiele się po niej spodziewałem po buńczucznych zapowiedzach redsów. To co finalnie otrzymałem zakrawa na kpinę. Miasto i lokacje chyba jedne z najpiękniejszych w świecie gier. Na tym niestety się kończy. Bug za bugiem, krótka fabuła, na ulicach pustki. Po 3 miesiącach odinstalowałem bezpowrotnie. Nigdy to tego sietu nie wrócę. Jeżeli chodzi o Polskie gry to Dying Light nie dorównuje nawet do pięt.

ocenił(a) grę na 5
ayrton1994

Niestety też się dałem okraść przez kłamców z CDP na podobną kwotę, wielokrotne próby reklamacji w celu zwrotu pieniędzy przez steama nic nie dały :/ Powód: produkt niezgodny z opisem i zapowiedziami.

ayrton1994

CDR ostatnio marnuje potencjał bo patrzą na pieniążki, to samo było Wiedzmin na apce, można było zrobić wiekopomny produkt, kasa niszczy jakość.

ocenił(a) grę na 10
ayrton1994

No popatrz , przechodziłem ją dwa razy i ani jednego buga , a na ulicach ruch jak w Rzymie . Wątek główny jest nadrobiony misjami pobocznymi . Chyba grałem w innego Cyberpunka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones