PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 825
ocen
8,2 10 1 10825
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Nie znalazłam dotychczas podobnych wątków, a chciałabym zapytać o Wasze zdanie.
Czy przeszkadza Wam ogromna ilość wulgaryzmów? Według mnie ogrom z nich jest kompletnie niepotrzebny i wciskany na siłę albo stosowany jak przecinek. Oczywiście nie mam na myśli języka gangów czy akurat sporadycznych przekleństw głównej postaci. Drażni mnie jednak ich za duża częstotliwość chociażby u sprzedawców. Przykładowo, V pyta "Co masz na sprzedaż?", handlarz "Zobacz sobie ku*wa", idziesz do rippera rzucając "Długo już zajmujesz się wszczepami?", a w odpowiedzi "co cię to ku*wa obchodzi"*. Uszy mi trochę więdną, a do tego dobija mnie bezsensowność ich użycia. Przykładowo we "Wiedźmie 3" także było ich dużo, ale w wypowiedziach brzmiały naturalnie, a niekiedy nawet zdawałoby się aż konieczne dla podkreślenia sytuacji.

* Przykłady są akurat wymyślone, bo nie pamiętam dokładnych słów, ale mniej więcej o takie sytuacje mi chodzi. Dla czepialskich jestem w stanie pojeździć po NC i znaleźć konkretne wypowiedzi.

ocenił(a) grę na 5
UntouchableEgoist

Niektóre mniej oczywiste mają swój smaczek, bo tylko ktoś kto dobrze zna Polski może ich użyć i to jest spoko. Denerwuje mnie patos przy tych bardziej zwyczajnych i tu mogę się zgodzić z autorką postu. Jest to na siłę na poziomie bycia popularnym w gimnazjum, aby tylko użyć.

ocenił(a) grę na 5
UntouchableEgoist

Dialogi w tej grze brzmią jak z generycznego filmu akcji klasy B, aż mnie cringe łapie na same wspomnienie.

UntouchableEgoist

Redzi za głęboko wsadzili sobie w dupsko pochwały co do W3 i teraz myślą że w każdej grze muszą lecieć ,,ku$wy,, na lewo i prawo. Postać Silverhand'a to jedna z najbardziej wkurzających postaci. Rockmanowy przegryw w obcisłych gatkach który myśli że jego twórczość to wręcz credo dla ludzi. Fabuła to jakieś dno. Nie dość że krótka to jeszcze cały czas rozchodzi się o to żeby uratować V, a koniec końców każde zakończenie prowadzi do jego zniknięcia lub śmierci, teraz lub w najbliższym czasie. Fabuła w W3 też była nudna, latasz w tę i z powrotem za babką. Główny antagonista to jakaś tektura... no ale W3 przynajmniej miał antagonistę xD nie to co Cybercrap

ocenił(a) grę na 5
UntouchableEgoist

Bardziej mi przeszkadza jak ktoś nie wie kiedy użyć w zdaniu "ilość", a kiedy "liczba".

ocenił(a) grę na 1
UntouchableEgoist

Masz rację i zdrowe odruchy. Nie idzie grać.

ocenił(a) grę na 9
UntouchableEgoist

Przekleństwa dodają realizmu. Mi sie bardzo to podobało. Świat psychopatów, terrorystów i najemników nie wygląda jak posiadówa na herbacie u królowej.

ocenił(a) grę na 8
camelflo

Beka z tego wątku . Przecież jest oznaczenie pegi , że gra zawiera wulgarne treści .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones