PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 976
ocen
8,2 10 1 10976
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Premiera

ocenił(a) grę na 10

Przez całe 7 lat od pierwszej zapowiedzi w ogóle nie sprawdzałem doniesień o powstającej grze ani nie podnosiłem sobie hype na tę grę. Słyszałem tylko co jakiś czas narzekania, a wręcz wycie graczy kiedy tylko słyszeli, że premiera znów jest przesuwana. Ja do tego podchodziłem z zadowoleniem, jeśli potrzebują więcej czasu to w porządku. Na pewno poprawią wiele rzeczy. W końcu wypuścili niegotowy produkt, pewne po części z powodu kolejnej fali hejtu i życzeniu śmierci twórcom, że przekładają premierę gierki xDD. Osobiście nie miałem problemów z optymalizacją ani większym bugów, które psułyby mi zapis gry czy uniemożliwiały przejście konkretnego zadania. Zdarzały się za to glitche, które powodowały, że postacie się teleportowały, przedmioty lewitowały lub znikały. Pomijając te problemy ostatnio tak dobrze przy grze bawiłem się grając w Wiedźmina 3. Świat przedstawiony, postacie, muzyka, fabula są po prostu wyśmienite. Takiego wspaniałego miasta jeszcze w historii gier nie widziałem, a muzyka to po prostu majstersztyk. Postacie z kolei są tak świetnie napisane, że miałem wrażenie jakbym znał je od wielu lat i czułem do nich dużą sympatię. Pomimo problemów strasznie kibicuję CDP aby powolutku połatali tę grę i czekam z niecierpliwością na DLC :)

A hejterzy, którzy wyli na temat zmiany terminu premiery teraz pewno wyją jakie "gówno" zostało wydane co ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones