PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 968
ocen
8,2 10 1 10968
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

To pewniak. CD Projekt RED jest beneficjentem programu operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020. Złożyli wniosek o dofinansowanie w zakresie trzech innowacyjnych elementów gier, między innymi multiplayer-owych. Dopiero w tamtym roku (2016) CDP umieściło kilkadziesiąt ogłoszeń rekrutacyjnych. Zatrudniali grafików, projektantów Concept artów pojazdów jeżdżących i latających, pisarzy( to znaczy, że historia gry nie była wówczas nawet jeszcze napisana). Realizację swojego projektu na który brali dofinansowanie określili na lipiec 2019r. Myślę, że zaczekają te kilka miesięcy do początku 2020 roku i wydadzą ją właśnie w tym roku ponieważ gra na której się wzorują to cyberpunk 2020 którego twórcą jest Mike Pondsmith ( współpracujący z resztą z CDP przy pracach nad C2077).
Ale mam dobre wieści, myślę, że będzie konkretny zwiastun(może z elementami gameplayu) przy okazji premiery Blade Runnera 2049. Jest to film którego akcja rozgrywa się w uniwersum przypominającym ten z C2077 więc myślę, że będą chcieli "ślizgnąć" się na popularności Harrisona Forda.
Miłego czekania, ja ogrywam drugi raz wiedźmina 3 :-).

esyjent

W 2020r. może i będzie premiera ale edycji GOTY z wszystkimi rozszerzeniami ;-)

_GHOST_

Jestem w stanie się założyć, że w 2020 będzie premiera. Jestem pewien, że również GTA 6. W 2021 premiera ps5 i jedziemy z remasterami. Studia zarobią dwa razy na tej samej grze. Myślę że w 2020 wyjdą naprawdę znakomite wysoko budżetowe gry. GTA 5 było msjstersztykiem biznesowym. Doskonale zaplanowany termin premiery na ps3 przed końcem cyklu życia generacji konsol. Później remastered na ps4, na końcu PC. Niektórzy psychole kupili trzy razy te samą gre. Wrzystko doskonale przemyślane, zaplanowane. Myślę, że przed premierą ps5/Xbox? Będzie podobnie, wysyp świetnych gier, później remastery. Moim zdaniem, w wersji na ps5 będzie do cyberpunk dodany mega wypasiony multi aby zachęcić do kupowania. Wersja na ps4/Xbox 1 będzie tylko single Player.

esyjent

Redzi odpisali gdzieś w komentarzu pod postem na FB u siebie, że celują z grą w stare generacje konsol, więc 2019, lub 2020 to pewne terminy, bo 2021 to w 100% początek nowych generacji konsol, więc i pewnie remastery się szykują.

PvPM4gister

Nowe generacje juz w przyszłym roku zostaną zapowiedziane, coraz więcej plotek w branży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones