PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 908
ocen
8,2 10 1 10908
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Ocena średnia

ocenił(a) grę na 8

Tak, Polska, już nigdy nie popatrzę na średnią ocen bo to bzdury.

Marusiek_301

Bzdurą to są takie komentarze. Jak ty możesz porównywać mobilną gierkę za free z cyberpunkiem za ok 250 zł. Od płatnej gry ludzie oczekują czegoś Wow. Najwyraźniej według niektórych ta gra nic Wow w sobie nie ma.

ocenił(a) grę na 8
Marusiek_301

Naprawią błędy to się oceni grę a nie ze ktos teraz gra 1h i daje ocenę 4 bo bugi są.

Marusiek_301

Aha, czyli ktoś kto pograł parę godzinek nie ma prawa ocenić tej gry nisko bo bugi będą poprawione, ale Ty na tej samej zasadzie możesz już wystawić 9. Nieźle.

ocenił(a) grę na 8
Bob_Calos

No oceniłem grę a nie bugi, które za niedługo znikną.

Marusiek_301

No ale skąd wiesz, że ludzie też nie ocenili gry?

ocenił(a) grę na 8
Bob_Calos

Bo wszyscy na grupach o cyberpunku itp piszą swoje opinie mówią że gra fajna wszystko fajnie wygląda fajne dialogi ale bugi i ich ocena to 5

ocenił(a) grę na 8
Marusiek_301

to ja się uczepię dialogów - to nie ten sam poziom doszlifowania co RDR2, przynajmniej na razie. Parokrotnie moja V waliła teksty raczej nie na miejscu, pisane jakby bez wyczucia sytuacji, bez wyczucia emocji. Ale za mało też przeszedłem, żeby oceniać całość.

ocenił(a) grę na 8
Bob_Calos

Generalnie to nie wiem czemu się usuwać komentarzy tutaj nie da bo bym go zmienił.

ocenił(a) grę na 8
Marusiek_301

16% ocen to 1, Zastanowmy się czy serio komuś się gra aż tak nie podoba. Nie jest to raczej możliwe, żeby aż tyle osób dało 1. Widać złość na kilka bugów.

ocenił(a) grę na 8
Marusiek_301

Dobra rozumiem ludzi teraz, zastanowiłem się i tak macie rację, jednak ja zostanę przy mojej ocenie. Czekam jeszcze na jakiś dobry patch i OPTYMALIZACJĘ, by gra wam dobrze działała nawet na ps4 fat. Mam nadzieję, że CDprojekt was nie zawiedzie, bo wiem o tym, iż ta gra ma potencjał na conajmniej 8.5 na 10.

ocenił(a) grę na 8
Marusiek_301

Na Metacriticu średnia niemal identyczna ;).

Myślę, że umyka ci kontekst. Przy okazji Wiedźmina 3 nikt, nawet CDP, nie spodziewał się takiego sukcesu gry, stąd ludzie przymknęli oko na wady (a przecież na premierę też było pełno bugów) i skupili się na zaletach. Przy Cyberpunku wszyscy już oczekiwali gry na poziomie Wiedźmina, a na dodatek byli poirytowani przekładaniem premiery, więc CDP stracił taryfę ulgową. Efekt - jak witać.
I co do zasady uważam, że ten cały shitstorm jest zasłużony. Tak długi cykl produkcyjny i stan gry na premierę wynika przynajmniej częściowo z tego, że w CDP panuje burdel i totalnie nie potrafią zarządzać zespołem. Przy Wiedźminie 3 uszło im to jeszcze na sucho, ale teraz widać, że tak dłużej nie pociągną i muszą wprowadzić zmiany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones