PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 908
ocen
8,2 10 1 10908
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Nigdy w życiu nie grałem w tak bardzo zgliczowaną i zbugowaną gre - tym bardziej że to AAA gra. Wstyd dla CDPRED.

Chłopy co 50% budżetu wydali na reklamy, banery itd. a giere wydali w takim stanie xd
Serio - glicze są wszędzie. Dosłownie - i jest to o tyle denerwujące, że grasz z pierwszej osoby. A im bardziej w głąb gry tym więcej rzygowych bugów, ktore faktycznie niszczą Ci rozgrywke typu" przeciwnicy cie nie atakują i nie ruszają, twój kompan sie zbugował w ścianie, zbugował Ci sie celownik, hud itditd - a jestem dopiero w 20H gry.

A tak ogolnie to spoko - graficznie daje rade, fabuła super, perki itd. kozacke, strzelanie gitez, prowadzenie auta kox - o motorze nic nie mowie, bo to akurat tragedia...i mogl bym sie rozpisywć dalej...ale no sorry - nie mam zamiaru udawać, że mimo wszystko, wszystko jest git, że fabuła nadrabia i kij z bugami. 260zł + to miałabyć największa i najlepsza gra tej dekady - na razie bez ocenki - te bugi i glicze serio spowdodują, że gra, która jest 9/10, a według wielu pewnie 10/10 będzie miała ocene międzie 7 a 8...

ocenił(a) grę na 5
GamoraRuss

Żaden tytuł nie spełni oczekiwań po tak długim oczekiwaniu. Dla mnie 10-ka byłaby zarezerwowana nie tylko dla tytułu pozbawionego podstawowych bugów, ale dla produkcji doprawdy przełomowej. Cyberpunk taki nie jest i niewiele zapowiadało, że taki będzie. W normalnym świecie klienci wyrzygaliby się i to porządnie na twórców tej gry. W pewnym sensie to oszustwo. Z drugiej strony po paru łatkach wszyscy zapomną o problemach.

GamoraRuss

A miałeś w rękach cokolwiek od Bethesda? Ich gry to nie gry tylko kraina błędów i gliczy.
W cp2077 u mnie występują tylko drobne problemy z npckami

ocenił(a) grę na 9
GamoraRuss

ciekawe jakbyś zareagował jakby przenieśli premierę znowu żeby nie było bugów, kolejna sprawa jakie 50 procent na reklamy XD 50 procent poszło na to żeby keanu był w motion picture jak już ale wątpie że to aż tyle trzecia sprawa gra jest świetna a te bugi to nie jest coś wielkiego porównując do falloutów albo elder scrolls które też są dobre mimo to nie jestem w stanie dać 10

filipskwarek

zab*** bym sie gdyby znowu przeniesli premiere... takiej odp oczekujesz?xd No co jakie 50% na reklamy? Przeciez oni setki K $ wydali na jeden baner interaktywny w centrum LA, a Ty coś gadasz xd Na Keanu też wydali pewnie sporo siana. Z tymi bugami to yh co? wejdz sobie na yt wpisz cyberpunk bugs xd zobaczysz ile jest juz filmow (ktore maja setki tysiecy wyswietlen) z bugami i gliczami w tej gierce. Ja osobiscie co 10minut natrafialem na mniejsze lub wieksze glicze. Bugi też są - to ze Ty na nie nie natrafiles nie znaczy, ze ich nie ma, bo wiekszosc ma.

GamoraRuss

Dziękuję za to, że jesteś moim
testerem, dzięki tobie i tobie podobnym zagram w niezabugowany tytuł.

GamoraRuss

Naprawdę aż tak źle? To mnie zmartwiłeś. Liczyłem na coś porównywalnego do Wiedźmina...

ocenił(a) grę na 8
astat_2

Tylko gracze surowo oceniają grę

Na ten moment przez krytyków jest oceniana na 90

Dane mam z Metacritik
Czyli chyba największej strony jeśli choci o gry

ocenił(a) grę na 5
KarolP_filmaniak

No tak, lepiej ufać ludziom, którzy pewnie dostali w łapę za pochlebną recenzję, niż jakimś tam "graczom" - bo co oni się znają, nie?

astat_2

Załatają, nie martw się. Tylko trzeba poczekać

W dodatku jeszcze będziesz miał darmowe DLC.

Piotrek4

Darmowe DLC są contentem odciętym od podstawki i wciśniętym jako darmową zawartość żeby konsumenci myśleli że są tak nagradzani przez wspaniałych twórców xd Proste acz skuteczne zagranie a gracze i tak łykają.
Btw ciekawe czy o grach takich jak Fallout76 czy Anthem też się tak wypowiadaliście ze spokojem

Migollo

Być może tak, być może nie. O ile można raczej o to podejrzewać takich kłamców jak Todd Howard, to masz coś na potwierdzenie tego, że takie praktyki stosuje CDPR?

Hę?

ocenił(a) grę na 5
Piotrek4

Mam, wystarczy porównać to co obiecywali przed premierą, z tym co dostaliśmy.

celebes

Tak, porównaj.

użytkownik usunięty
GamoraRuss

Szkoda, że nie zagrałeś w Unity na start. To co Ubi zrobił wtedy z AC było gorsze, niż to co teraz się dzieje z CP2077, w dodatku wielkość produkcji jest na zupełnie innym poziomie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DenPosten

Tak jakby w sadze o Wiedźminie nie było wątków LGBT xdddd
Dobry trolling, próbuj dalej. A serial wiedźmin to po prostu mocny średniak — btw gdzie tam był jakiś wątek LGBT do tej pory? Bo chyba jednak nie zarejestrowałem.

I tak na marginesie, co złego jest w wątkach homoseksualnych w tekstach kultury? Nie jest to nic nowego, tyle że przestało być to tematem tabu.
Zdrówka życzę i nie zapluj monitora, oczekuję kulturki w odpowiedzi :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Michal_Jeden

Właśnie widzę :D
Nie ma to jak obwiniać o nieudaną premierę homoseksualizm xdddd

ocenił(a) grę na 9
DenPosten

nie no szczerze kompletnie nie mam ochoty tu dyskutować na ten temat, ale co do ostatniego zdania napisałeś leciuteńko obraźliwie pisząc, że jak komuś nie przeszkadzają wątki homoseksualne ma spaczony umysł. Mi osobiście to w żadnym stopniu nie koliduje, gdy mam styczność ze związkiem osób jednej płci w grze, czy w serialu, ale niewykluczone, że mam spaczony i opętany złymi myślami umysł. Amen

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DenPosten

Doskonałe podsumowanie! Trochę dziwne, że sam zaczynasz wątek, ktoś ci odpowiada, a ty stwierdzasz, że w sumie głupia dyskusja. Jestem dokładnie tego samego zdania, dlatego tę głupotę postanowiłem obnażyć. Niestety nie potrafisz formułować merytorycznych argumentów, powtarzasz tylko i wyłącznie nie miejsce nic wspólnego z prawdą stereotypy, a w odpowiedzi na pytanie co nie tak jest w wątkach homoseksualnych w wiedźminie, ty zaczynasz opowiadać mi o murzynach w obsadzie i o uprawianiu seksu ze zwierzętami xdddddd
Sorki, ale to nie jest dyskusja na poziomie, zwłaszcza ze względu na twoje chamskie odzywki w stosunku do mnie, a niestety pogrążające tylko i wyłącznie ciebie.

Możemy poprowadzić dyskusję o Wiedźminie i trochę pokrytykować serial (a uwierz mi, jestem daleki od chwalenia tego średniaczka Netflixa — i nad czym szczerze ubolewam), ale ty widzisz problemy w miejscach, gdzie ich nie ma, schodząc na mocno tępacką argumentację.
Zaczynam również podejrzewać, że nie do końca znasz fabułę Wiedźmina i twórczość Sapkowskiego, skoro twoje oburzenie wzbudza domniemany wątek homoseksualny, który ma pojawić się w kolejnym sezonie. To jak niby mają przedstawić biseksualizm Ciri, postawy dekadenckie czarodziejów? Szczerze wątpię, że jesteś zwolennikiem cenzury, czy to w prasie, czy internecie, dlatego dziwi mnie taka hipokryzja w przypadku tych konkretnych wątków, dorzucając może do tego wszystkiego jeszcze motywy feministyczne, klasowe, pedofilskie, rasowe, problemy natury etycznej np. kwestia dochowania ciąży w Chrzcie ognia, które mogę cię zapewnić, w Sadze o Wiedźminiesię znalazły!
Zapewne nie zwróciłeś również uwagi, że sam wątek rasowy, tj. kwestie szacunku do nieludzi, dyskryminowania ich i izolowania, który w ostatecznym rozrachunku prowadzi do tragicznych wydarzeń, to przestawienie w paraboliczny sposób podziałów i problemów widocznych w naszym świecie. I sam podział na elfy i ludzi, jest łudząco podobny do nieistniejącego podziału na białych i czarnych, który nie ma pokrycia już nawet w świecie naukowym.

Zachęcam do przeczytania Sapkowskiego (i nie tylko) przed komentowaniem co powinno się znaleźć w serialu a co nie. Niektóre historie skłaniają do refleksji na różne tematy etyczne i filozoficzne. Radzę też następnym razem wyjść ze swojej pieczary przemyśleń, miejsca kontemplacji argumentów z natury na zdrowy, chłopski rozum, dowiedzieć się czegoś o Świecie, a w zamian proponuję powstrzymać się od kreowania jakichś nieistniejących problemów i konfliktów, zwłaszcza pod wątkiem dotyczącym wypuszczenia niesprawnej na starą generację konsoli gry, która najprawdopodobniej była złą decyzją kierowniczą i marketingową i która długo będzie ciążyła na CDPR . Cała sprawa zapewne za skończy się również konsekwencjami prawnymi, ale zobaczymy jak to będzie.

Ze szczerego serca życzę żyłka nie pękła ci po raz trzeci pod tym wątkiem, bo tego internet z pewnością by nie wytrzymał ;)
Zdrówka, więcej zrozumienia dla innych i więcej kulturki! Internet jest już dość toksyczny, by dokładać kolejną cegiełkę do tego bagna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DenPosten

Ty żyjesz w alternatywnej rzeczywistości gdzie czarni mają tyle samo iq co biali — no to facet już kompletnie pojechałeś xdddddd
Jeśli nie widzisz tego jak w tym momencie przesadziłeś to ja dziękuję bardzo za jakąkolwiek rozmowę z tobą. Przed chwilą zestawiłeś ze sobą pigmentację skóry i iq... Instytut danych z dupy się kłania.
Jeśli facet o takich poglądach ma być strażnikiem normalności to ja za taką normalność dziękuję. Całe szczęście, że radykałowie stanowią marginalną część społeczeństwa, więc twoja norma jest jedynie niszą i oby nią pozostała jak najdłużej. Dosyć nauczek już nam dała historia.

Bywaj! Tylko nie skrzywdź najbliższych swoją walką w internecie, gdy ta nienormalność będzie dotyczyła również i ich.

ocenił(a) grę na 9
lukiot

to musi być jakiś b8 chyba xD nie wierzę, że tacy ludzie istnieją

Michal_Jeden

to zobacz jego ostatnie argumenty... abstrahując już od czego zaczęliśmy — czyli nieudana premiera i kompletna klapa spowodowana wydaniem niedziałającej gry na konsole jest z pewnością spowodowana wprowadzeniem wątków homoseksualnych
ok boomer xddddd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DenPosten

Rodzice nie zapłacili, podać numer konta? :D Chłopie jesteś wulgarnym chamem i tyle, to pierwszy argument, aby nie prowadzić z tobą racjonalnej dyskusji, a kolejnym są pomówienia, antynaukowe, rasistowskie i homofobiczne tezy, które zawierasz swoich wypowiedziach. Nie będę legitymizował tego co nawypisywałeś, bo to „coś” nie posiada nawet znamion dyskusji... i plucie na innych oraz unoszenie się w internecie tego nie zmieni. btw usunęli twój komentarz, może mała refleksja?
Zejdź na Ziemię i zacznij rozmawiać jak równy z równym, to wtedy porozmawiamy i zmierzymy się na argumenty w temacie gry, czy serialu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
GamoraRuss

już zapowiedzieli patche więc liczę, że ludzie analogicznie podniosą oceny, bo co do jakości gry niebugującej na zajebistym sprzęcie nie ma zastrzeżeń i faktycznie może kandydować do gry dekady

ocenił(a) grę na 7
GamoraRuss

Nie ważne jak gra jest zepsuta. Nie ważne że marketing był tak rozbuchany że aż żenująco śmieszny i pochłonoł pewnie sporą część budrzetu. Ja mam wersje na series x i .... Wole kończyć vallhale a cp2077 poczeka aż go załatają bo narazie to jest irytacja a nie zabawa. CDPR zmaścił ale zawsze będzie miał psychoobrońców którzy gry nawet jeszcze w rękach nie mieli.

ocenił(a) grę na 9
GamoraRuss

Tak rozbudowana nigdy nie będzie dobrze działać na starej generacji konsol...coś tam połatają żeby było znośnie ale nie będzie dobrze. Poniosło ich z maketingiem i informacjami ze na PS4 i Xbox One to będzie dawać rade.
Na PC po 20h gry nie zbugował mi się żaden quest czasem jakaś kolizja dziwna sie zdarzy lub pan w sklepie który szuka danych w niewidzialnym tablecie...ale to u mnie tyle jak dla mnie gir 9/10 na PC.

ocenił(a) grę na 9
GamoraRuss

Zobaczcie to z drugiej strony gra się buguje więc cd projekt przekłada premierę i ludzie jeszcze bardziej się denerwują

ocenił(a) grę na 4
GamoraRuss

Racja,pracowali nad grą 7 lat,a i tak wyszła kupa niedopracowana.Zresztą mnie osobiście ta gra w ogóle nie wciągnęła.Przeszedłem początkowe misje i jakoś nie miałem ochoty grać dalej.Jedna z bardziej przereklamowanych gier.Gdyby nie te wszystkie reklamy i zachwyty przed wydaniem,oraz jakby to nie była polska produkcja,to teraz pewnie mało kto by się nią jarał.

ocenił(a) grę na 8
GamoraRuss

Ta gra to kopalnia beki i filmików ze śmiesznymi bugami. Nawet w No Man's Sky i Fallout 76 tyle tego nie było.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
GamoraRuss

Na jakiej platformie grasz? Ja gram na PC i praktycznie nie widzę błędów, zwłaszcza po patchu 1.05. Z tego co kojarzę to tylko konsole dostały po dupie bo otrzymali port z PC. Ta gra nie powinna się ukazać w takim stanie na konsolach. Mogli przełożyć premierę kolejny raz. Ale za bardzo nahajpowali graczy, dodatkowo premiera 10 grudnia to strzał w 10-kę - polacy po wypłacie, przed świętami. Idealny termin z biznesowego punktu widzenia.

ocenił(a) grę na 9
GamoraRuss

Ja gram na PC. Błędów nie mam.

PS. Mój sprzęt nie jest najlepszy, a i tak miło się gra - stąd nie rozumiem ludzi, którzy narzekają i to pomimo (podobno) mocnej konfiguracji.

ocenił(a) grę na 10
GamoraRuss

Grałem od pierwszego dnia premiery na PS4pro i w ogóle nie rozumiałem tego hejtu który się wtedy wylał na CDR. Owszem jakieś pojedyncze drobne błędy były, ale na pewno nic takiego co stwarzałoby sytuację w której gra staje się niegrywalna. Pod względem ilości błędów nie różniła się od średniej gier zaraz po premierze.

ocenił(a) grę na 10
Boskigrom

Grę zniszczyli na YouTube który należy do światowej lewicy i w którym promuje się wszystkie filmy które przedstawiają Polskę i polskie produkty w negatywnym świetle (nie tylko Polskę oczywiście). Przecież to widać jakie filmy są podsuwane i promowane przez YouTube. Te wszystkie bzdurne filmiki o bugach były nakręcane przez YouTube, jeśli chodzi o liczbę wyświetleń. Na nieszczęście Polacy to w 90% ojkofoby wiecznie niezadowolone ze swojego kraju co też wyjaśnia dlaczego i w Polsce trafiło to na podatny grunt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones