PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 908
ocen
8,2 10 1 10908
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Gra jest nudna. Wszystko jest brzydkie, zabugowane. Nie ma fizyki ani w jeździe ani w strzelaniu. Kamera jest beznadziejna. Dialogi nuda. Muzyka nuda. W ogóle ta gra nie powinna wyjść na rynek w takiej formie. Gry sprzed 10 lat mają lepszy klimat i grywalność.
Zmuszam się do kolejnych minut gdy z nadzieją, że to będzie lepiej, że to dopiero wstęp ale ludzie w to się nie da grać. I czytałem recenzje różne teraz już wiem że perfidnie kupione a nie prawdziwe. Nie zawyżajcie ocen bo polskie, tylko porównajcie to do innych gier. Jeszcze nie dawno narzekaliśmy na Mass Effect Andromeda, a teraz patrzę na Cyberpunka i jednak Andromeda była świetną grą :D

ocenił(a) grę na 10
RadoslawKamil

Dziwne bo np niemcy zachwycaja sie ta gra, ostatnio czytalem komentarze na pc games.de . Muzyka tez sie ludzie zachwycaja i i watkiem fabularnym oraz postaciami oraz samym miastem. Pisza tylko o bugach fizyce i AI policji

doktor85

Tak, ale bugi,fizyka i AI to fundamenty gry a tu jest to tak skopane, że grać się nie da. Może niemcy mają lepsze komputery :D Chociaż optymalizacja jest koszmarna. Nawet nie chce mi się poznawać fabuły dalszej przez te wszystkie koszmarki.

ocenił(a) grę na 10
RadoslawKamil

Ta gra jest zupelnie inna na konsoli i na PC. To jest niestety generalnie gra dla bogatych z pc - tami po 10 kola

doktor85

Teoretycznie gra powinna nie mieć tych problemów, które ma na komputerze za 4-5tys. W takiej formie jest nie grywalna i nie zasługuje na wysokie oceny, które otrzymuje i ochy achy w recenzjach. Może za rok jak połatają i naprawią to i owo zagram ponownie. Początek jest naprawdę fajny, dopóki nie wkroczy się do miasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones