PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 975
ocen
8,2 10 1 10975
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Moja mini Ocena

ocenił(a) grę na 6

Ocena 6/10 dlaczego? Cóż pozwolę sobie zacytować z pamięci (bo autora już nie pamiętam) "Jeśli grasz według twórców nie schodząc z toru wykonując misje wtedy gra się fajnie , ale w momencie gdy postanowisz odpocząć od fabuły i typowo się pobawić cały czar pryska"

I Cały ten cytat opisuję grę jaką jest Cyberpunk 2077. Nie należę do frontu który narzeka na bugi (bo je zawsze można poprawić) , bądź narzeka bo inni narzekają i to modne , ale czepiam się czegoś zupełnie innego - kłamstwa bo inaczej tego nie można nazwać. Ale do rzeczy:

Wersja dla leni: Wpiszcie sobie Gta vs Cyberpunk w youtubie.

Wersja dla reszty: Twórcy nazwali swoją grę Next-Genową i moja ocena praktycznie dotyczy tych dwóch jakże niewinnych słów. Czepiam się dla większości szczegółów którzy nawet ich nie zauważą , ale niestety ja mam na takie oko co jest zaletą i wadą jednocześnie , żeby nie zanudzać podam kilka takich szczegółów które można obejrzeć na youtubie "gta vs Cyberpunk".

1. Pojedyncza animacja wypadania z pojazdu - Zawsze wypadasz tak samo i zawsze lądujesz tak samo

2. taka głupotka jak - Jak staniesz obok przepaści od strony kierowcy bohater ochoczo wyjdzie i spadnie w przepaść

3. Rzucenie granatu w środek tłumu samochodu nie robi żadnej reakcji ze strony tłumu (polecam to samo zrobić w gta5 )

Mógłbym tak wymienić wszystkie te przykłady z całej serii filmów które są na youtubie. Dla zainteresowanych jeszcze raz "gta vs cyberpunk 2077". Ale możecie sami obejrzeć. Tak jak wspomniałem to są błahostki które w normalnym graniu większość nie zauważy , ale właśnie te błahostki niszczą immersje tej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones