PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 976
ocen
8,2 10 1 10976
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Dziecinada. Brak klimatu, przestarzała grafika, słaba fabuła. Puste szpanerskie gesty postaci (podrzucanie broni etc). Kiedyś deweloperzy nie mieli narzędzi/technologi, ale nadrabiali fabuła i i klimatem, dziś jest na odwrót. Informacja o anime, podczas prezentacji gry (25.06.2020), potwierdza moje podejrzenia, PEGI 8.

derro

Ta gra szybko umrze i zostanie zapomniana!

użytkownik usunięty
atari799927176virgin

Tak? To poczytajcie recenzje na Metacriticu. Mówią co innego niż wy. Liczę, ze gra będzie sukcesem.

derro

Fabuła słaba? No nie wiem, mnie się naprawdę podobała, szczególnie akt trzeci, w którym punkt kulminacyjny dosłownie wgniata w fotel, choć przyznam, że mniej więcej w połowie gry mogli trochę spuścić z tonu... oh wait, przecież gra jeszcze nie wyszła i nic nie wiemy o fabule, a prasa zobaczyła TYLKO PROLOG, czyli moment zanim cokolwiek zaczyna się dziać.

ocenił(a) grę na 9
derro

O, typowy polaczek, który musi na wszystko narzekać, udawać, że ma wiedzę na każdy temat oraz wspomnieć o "starych dobrych czasach". Nie zagrałeś ani minuty i już wystawiasz opinię XD

ocenił(a) grę na 9
derro

Swoją drogą, co ci zrobiło to anime? To osobny produkt, który tylko jest powiązany z światem Cyberpunka 2077. Nie musisz oglądać jeżeli nie lubisz z jakiegoś powodu tego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones