PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 908
ocen
8,2 10 1 10908
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Teraz to pozycja obowiązkowa do ogrania.

PvPM4gister

Za wcześnie to pokazali-żadna gra na konferencji nie dorównała grze CDP do pięt. :-DDDD Nie myślałem,że to możliwe,ale hype jeszcze wzrósł! Mimo iż nie wierzę w datę kwietniową-chyba jakby było tak blisko to byłby jakiś gameplay albo coś. Wiedźmin też był przesuwany. I jeszcze Dying Light- to będzie zaj*** wiosna! :-D

kubix28

Ogólnie zwiastun puścili, aby podkręcić sobie przedsprzedaż gry, i raczej im się udało, bo strona wczoraj momentami eksplodowała, i nie dało się na nią dostać.

PvPM4gister

Ale 750 zakolekcjonerke to jakieś nieporozumienie.. :-/

ocenił(a) grę na 6
kubix28

przecież w zeszłym roku pokazywali już 50 minutowy gameplay, lol.

PvPM4gister

Johnny Mnemonic Wick

PvPM4gister

Niby dlaczego?

katedra

Wystarczy pooglądać materiały o nowym 50 minutowym gameplayu, na yt wyszło ich już jakoś 13, albo nawet 14, a jeszcze nie wszyscy takowe zrobili, wtedy się dowiesz dlaczego. Ogólnie ogrom pracy jaki jest włożony w tą grę, przyćmi wszystko za rok, według oczywiście tych, którzy byli za zamkniętymi drzwiami, którzy są zgodni, że gra jest zrobiona tak, jak powinna być, chodź jak niektórzy wspominają, w grze jest jeszcze poprawianych kilka drobnych elementów, jak i dodawanych, ale nie są to elementy fabularne, no i rola Keanu według doniesień, jest świetnie napisana, jak i zagrana.

PvPM4gister

Nie, nie, nic takiego nie pisałeś. Po prostu pojawił się aktor i jesteś gotów kupić te grę

katedra

Post napisałem właśnie po doniesieniach odnośnie gameplayu, gdzie rola Keanu była ogłoszona, jako druga najważniejsza, i po prostu, aby nie pisać za wiele, napisałem, że to pozycja obowiązkowa do ogrania, ale przepraszam, dla ciebie napiszę wyprostowanie. W 2018r, gdy wyszedł zwiastun z E3, oraz 45min gameplay, wyrobiłem sobie zdanie na temat grafiki, jak i soundtracku (post oczywiście napisałem na fw), co do gameplayu, to wypowiedzi moje znajdują się gdzieś na forum u Redów (Tak mają takowe, do CP, Wieśka i gwinta, ale bardziej aktywny jestem na gwincie). Post ten to określenie "wisienka na torcie" coś co dodaje uroku, i już na pewno przekonuje, że warto sięgnąć po produkt, tak samo, jak doniesienia o tym, że rola Keanu jest zaraz po V, najbardziej kluczowa.

PvPM4gister

Nie. Po prostu jak dzieciak stwierdziłeś, że jest Neo więc jest mega pompa i trzeba kupić grę!

katedra

Gdyby i go nie było też kupiłbym tą grę, z tym wyjątkiem, że nie było by postu na stronie, to jest ta różnica. Za dużo dobrego w produkcie, żeby przez jedną postać rezygnować z zakupu gry. Tak jak mówiłem, wisienka na torcie została ujawniona, co tylko zwiększyło oczekiwania, ale na pewno nie zmieniło chęci kupna gry, po prostu ty tak twierdzisz, w sumie nie znając mojej osoby, więc postawiłeś tezę, jakoby to Keanu był powodem kupna gry. Skoro tak twierdzisz, to oby Lady Gaga jednak wystąpiła w tej grze, wtedy będziesz miał dwa powody, dlaczego kupuje tą grę.
PS: Tak są takie plotki, że i ona miała udział w tej grze, ale na razie nie potwierdzone, chodź wszystko jest możliwe :)

PvPM4gister

PS: Gdy ogłoszono obsadę gry Death Stranding, wyrobiłem sobie tą samą opinię, grafika i gameplay były pewnikami, ale dwie wisienki na torcie, w postaci Reedusa, jak i Mikkelsena, od razu sprawiły, że gra to obowiązkowa pozycja do ogrania, i jak na razie, w tym przypadku też są wszyscy zgodni, z tą różnicą, że tam jeszcze nie napisałem podobnego postu, ale do czasu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mario977

John Wick jest idiotyczny, ale raczej z tym się nie kryje, co po prostu widać. Same filmy oceniłem dobrze, ale w to już nie wnikam, bo każdy ocenia, jak uważa, mi się akurat taka rozwałka przy piwku podobała. Natomiast Adwokat Diabła i Matrix, to jego role topowe, ale ma też fajne średniaki, jak Mnemonic, Constantine, czy chociażby Na Fali... dobre filmy, chodź nie najlepsze, to swój urok mają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones