PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 908
ocen
8,2 10 1 10908
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

... czy ze względu na hype jaką wywołała ta gra, ludzie nie będą jej surowiej oceniać.

użytkownik usunięty
Polaq_filmaniak

Stawiam, że tak. Dodaj do tego 3 opóźnienia i masz miliony surowych krytyków przed sobą.

Horgelbob też mi się tak wydaje ale jest też dużo osób które są fanami jednej gry od CDP wieśka 3 i nawet jakby się gra nie udała będą mówić że jest dobra. Osobiście kibicuje tej grze i mam nadzieje że będzie genialna i żeby szybko staniała xdd bo chciałbym jak najszybciej zagrać;).

użytkownik usunięty
Polaq_filmaniak

Cytat: Osobiście kibicuje tej grze i mam nadzieje że będzie genialna i żeby szybko staniała

To jest chyba lekka sprzeczność, czyż nie? Znaczy się, że jak gra będzie genialna, to powinna być przez długi czas droga. Fallout 76 szybko staniał, bo był kiepski.

Wiem ale chciałbym żeby np. pół roku po premierze była tańsza i nie kosztowała 250zł tylko np 150zł/100zł

CDP nie forsuje cen, może być (relatywnie) szybko na jakiejś promce.

ocenił(a) grę na 6
Polaq_filmaniak

Obstawiam, że tak. Choć akurat mi udało się uniknąć wsiadania do hype trainu. Mam nadzieję, że Redom znowu się uda.

dead_fw

Podobno się udało jest trochę bugów ale ma być patch po pobraniu. Wszystko się okaże jutro.

ocenił(a) grę na 6
Polaq_filmaniak

Też czytałem opinie o grze, ale po łebkach. Skoro wytrzymałem tyle czasu to do jutra już dam radę :)

ocenił(a) grę na 10
Polaq_filmaniak

Na Steam jest 3.4/5 więc nie jest najlepiej.

michaldyl

wychodzę z założenia że gra trzeba przejść albo mieć dużo w niej czasu by ocenić więc przez najbliższy czas nie trzeba zwracać dużej uwagi

ocenił(a) grę na 6
Polaq_filmaniak

Raczej przez to, ze jest to polska gra jest jej wiele wybaczane. Bugi, złe działanie, problemy z wydajnością? To nic, przecież to CDP. Gdyby to bylo EA czy Ubi juz by ich zjechano

MrHipnotyczny

Na ps4 xbox one jest już zjechane.

ocenił(a) grę na 6
Polaq_filmaniak

I dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones