PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 967
ocen
8,2 10 1 10967
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Jest to dobre, czy Nie? Ja już sam nie wiem. Każdy pisze coś innego.

ocenił(a) grę na 7
h3b4n

Dobry średniak.

ocenił(a) grę na 5
h3b4n

niedorobiona wydmuszka pełna błędów i niedowiezionych obietnic

użytkownik usunięty
h3b4n

Coś po środku, bardziej skierowane pod kategorię "W porządku".

h3b4n

Zależy, czego oczekujesz. Gracze zazwyczaj dzielą się na dwie główne grupy: tych, dla których mechaniki rozgrywki, gameplay i inne technikalia są najważniejsze i tych, którzy grają przede wszystkim dla fabuły, atmosfery świata i emocji (innych niż emocje wynikające np. z walki). W przypadku Cybera ci pierwsi zwykle kręcą nosem, drudzy są zazwyczaj zachwyceni. Pierwsi nie rozumieją drugich, bo inaczej definiują dobrą grę.

Yagari

A co znaczy że jest "Mnóstwo błędów"?

h3b4n

A to chyba znowu zależy od tego, czy grasz na PC, czy na którejś konsoli. Ja mam doświadczenie tylko z PC i bugi które mi się przytrafiły to głównie jakiś pojedynczy lewitujący przedmiot, albo postać, która przez chwilę stoi w T-pose. Podobno gracze PS4 mieli dużo więcej błędów.

Yagari

Mało się znam na grach. Ciągle gdzieś słyszę lub czytam o błędach Cyberpunk i się zastanawiam, czy to jest klapa roku na skalę światową? Czy w innych grach też są takie poprawki częste?

ocenił(a) grę na 5
h3b4n

Trudno powiedzieć, że jest to klapa roku. Niemniej jest to jedna z najbardziej przeszacowanych produkcji ostatnich lat, a może w ogóle w historii komputerowej rozgrywki. Błędy są notoryczne w wielu produkcjach, ale wiele z nich jest sprawnie i w miarę szybko naprawianych. W Cyberpunku pewnej mechaniki gry nie zmienisz, a przez nią trudno uznać tę grę za rewelację. Redzi chcieli stanąć koło Rockstara czy Naughty Dog. Nie ta półka.

ocenił(a) grę na 9
h3b4n

Mnie się dobrze grało (PC). Podobała mi się fabuła, atmosfera i muzyka. Nie jestem wytrawną graczką, więc na temat mechaniki ciężko mi się wypowiedzieć. Dobrze, że laicy jak ja mogą grać na niskim poziomie, a ambitniejsi mogą wybrać najtrudniejszą opcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones