PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608586}
7,7 9 149
ocen
7,7 10 1 9149
Crysis
powrót do forum gry Crysis

Grafika

ocenił(a) grę na 9

Do tej pory wiele nowych gier nie ma takiej pięknej grafiki jak właśnie w Crysis ! :D

ocenił(a) grę na 9
Lesterixer

Dokładnie, przed chwilą po raz enty przeszedłem tę genialną gierkę :] Tym razem na najwyższym poziomie trudności na Full Detalach, gdyż w końcu doczekałem się potężnego kompa. Gra kopałaby tyłki nawet, gdyby wyszła w tym roku ;)

Crackarotto



Jak w 2014 można było coś takiego napisać? Chyba od 2007 w żadną nową grę się nie grało, co?

ocenił(a) grę na 8
Lesterixer

Są gry mające równie piękną grafikę ,ale nie ma gry która by miała LEPSZĄ grafikę a to jak na grę z 2007 jest kosmos

użytkownik usunięty
Danio31b

Crysis 3 ma lepszą grafikę :)

Danio31b



Jak w 2014 można było coś takiego napisać? Chyba od 2007 w żadną nową grę się nie grało, co?

Lesterixer

Jak w 2014 można było coś takiego napisać? Chyba od 2007 w żadną nową grę się nie grało, co?

ocenił(a) grę na 8
Genral_Film

Mozna było .Pokaz mi WYRAŹNIE ładniejsza grę od crysisa do 2014 roku.nawet dziś ta gra nie ma się czego wstydzić a fizyka i interakcja z otoczeniem kladzie duzo dzisiejszych produkcji ,które skupiają się na grafice

Danio31b

Nie wiem czy jaja sobie robisz, czy naprawdę udajesz, że 2007 to to samo co 2013 rok?

ocenił(a) grę na 8
Genral_Film

XD nie wiem jaja robisz czy widziałeś jak wygląda Crysis albo dowolna gra z PC?? lol

ocenił(a) grę na 8
Genral_Film

Tak to samo, grafika tak stoi w miejscu ze Crysis jest ładny nawet dzisiaj .

https://www.purepc.pl/rozrywka/crysis_liczy_sobie_10_lat_rocznicowy_minitest_wyd ajnosci

Danio31b

Battlefild 3 i 4 (to zdaje się 2011 i 2013) i o ileż ładniejsze tam wszystko. Crysys 2 i 3 (2011 i 2013). Grasz w Crysys 3, przeskakujesz na 2 i bolą zęby, przeskakujesz na jedynkę i bolą oczka dodatkowo. Lubisz infantylnego Crysys no i ok, ale nie udawajmy, że to graficzny majstersztyk. Filmiki, kreska przeciwników, tło, "kanciasta" gracja postaci, efekty pirotechniczne - batalistyczne... Przebrzmiała historia. Czy to będzie PC czy z PS3 taka sama lipa.

ocenił(a) grę na 8
Genral_Film

Nie masz pojęcia o czym, piszesz .A już porównywanie PS3 do PC jest śmieszne

Danio31b

Myśl! Prawdziwi smakosze gier lubią sobie "swoje" tytuły poprzechodzić (nie żeby całe) tak na kompie jak i na konsoli. Tytuły zaliczałem świeżo po premierach (stary komp) i ostatnio (na świeżym) w ramach edukacji dzieciaka. Jeśli ktoś udaje, że wie o czym pisze to wyłącznie Ty. Przeczytałem Twoje "motto" i niemal się popłakałem z uciechy - z czym Ty do ludzi? Daj spokój i oszczędź sobie wstydu. Pozdrawiam i żegnam, bo ostro zaniżasz poziom.

ocenił(a) grę na 8
Genral_Film

raczej z czym ty do ludzi chłopie .przeszedłeś grę a wydajesz się nie mieć pojęcia o czym piszesz ,przezywasz rok wydania gry jakby wszystko od tego zależało.

Uświadomię cie ,to ze gra jest z 2007 nie znaczy wcale ze ma słaba grafikę :) No chyba ze grasz na czarno białym monitorze CRT jak ty :)

Fakt jest taki ze Crysis mimo 2007 roku dalej wygląda obłędnie i nie ma się czego wstydzić, nawet w porównaniu do gier z 2018 a co dopiero 2013.Miej jakikolwiek argument poza osobistymi wycieczkami,na razie brzmisz śmiesznie, z tym swoim rokiem produkcji xD

Danio31b

OK. O co biega Wam z tą grafiką? Jestem laik (w ramach kryzysu wieku średniego) odkrywam sobie świat "strzelanek" i... Zaliczyłem "trójkę" (fabularne dno, grafika jak w innych grach - nie zarzekam), aktualnie zaliczam "dwójkę" (fabularnie nieco lepiej, od strony wizualnie wyraźnie gorzej niż w "trójce"), domyślam się, że gdy sięgnę po "jedynkę" będzie jeszcze gorzej, a może się mylę?

ocenił(a) grę na 8
harkonen_mgla

Na czym grasz??

Danio31b

Konsola - PS i to "trójka" (mój kryzys wieku średniego karmi się podręcznym starociem).

ocenił(a) grę na 8
harkonen_mgla

No to wszystko jasne ,sorry na PS3 te gry wyglądają jak kupa wiec się nie dziw ze grafiki nie widzisz .To są rasowe PC tytuły

Danio31b

Ta rasooooooooooooooooooowe. Takie jamnicze :)

Danio31b

Nie wiemy co odpowiedzieć harkonenowi? he he he...

ocenił(a) grę na 8
Genral_Film

A co mam odpowiedzieć?/ Ku*wa crysis na konsoli wygląda jak na PC na low :D .To tak jak oglądać cama dobrego filmu zamiast w kinie.Szkoda szczepić ryja na takich ludzi

Danio31b

Szkoda szczypać ryja na ludzi grających na konsoli? Facet zapytał, odpowiedziałeś po ponad dwóch miesiącach, tylko dla tego, że sprowokowałem, a teraz piejesz, że "szkoda szczypać ryja na takich ludzi". Chłopie, trochę kultury!

ocenił(a) grę na 8
Genral_Film

Teraz odpowiadam po ponad 3 latach. Dorosłeś już czy dalej szkoda "szczempić"ryja? :D

Danio31b

Nie "szczep" ryja, szkoda środków NFZ.

harkonen_mgla

Tak, będzie gorzej.

ocenił(a) grę na 4
Lesterixer

Grałem właśnie w wersje Remastered tej gry,grafika naprawdę dobra.Ale co do fabuły,gra wciąga,przyjemnie się gra,ale niestety do połowy jak zabijamy jeszcze tylko Wietnamczyków.Ale później jak pojawiają się ci wszyscy super żołnierze z kosmosu,to zaczyna się wszystko chrzanić.Nie wspomnę już gdy trafiamy do tego całego tunelu czasoprzestrzennego,i musimy szukać drogi do wyjścia,to jest już niewypał konkretny i odechciewa się grać.Żeby nie to właśnie,to oceniłbym grę nawet na solidną 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones