PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608587}
7,6 8 318
ocen
7,6 10 1 8318
Crysis 2
powrót do forum gry Crysis 2

SZAŁU NI MA

ocenił(a) grę na 7

pyka sie fajnie, ale jednak gra bywa irytujaca. momentami za rzadko rozmieszczone punkty zapisu,
nieraz wrogowie widzieli mnie mimo ze bylem za oslona, czesto sie zdarzalo ze po zajsciu
delikwenta od tylu kiedy pojawiala sie informacja ze moge go po cichu zdjac wale w klawisz a ten
mu daje z kolby... ładna, dosc dluga ale raczej lekko powyze przecietnej. 6+/10

born2run

Zgadzam się ;) No i system strzelania i celowania nie do końca dobrze dopracowany,ale poza tym gra świetna i nawet na najłatwiejszym poziomie trudna ;(

ocenił(a) grę na 6
born2run

Mnie wkurza zlewanie się wrogów z otoczeniem. Czasem ciężko jest ich wykryć dopóki nie zaczną strzelać przez co niejednokrotnie pakowałem się w sam środek strzelaniny. Akcja w mieście zupełnie nie przypadła mi do gustu. Brak możliwości chowania się wśród drzew czy też brak klimatu starych produkcji. Dżungla, karabin sam przeciw wszystkim. Nie mniej jednak graficznie wciąż najwyższa półka. Kuleje też fabularnie. Brak wyrazistych postaci charakterystycznych dla jedynki. Całość bardzo poplątana, a nasz protagonista nawet nie umywa się do Nomada. Całość potraktowana raczej drugorzędnie, bez większego zaangażowania. Problem z oceną także mi towarzyszył. Za jakość 10, za wszystko inne 3/4. Ogólnie: 7,5/10. Teraz pozostaje jeszcze trójka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones