PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841754}
8,2 278
ocen
8,2 10 1 278
Crusader Kings III
powrót do forum gry Crusader Kings III

Po pierwszych kilku porażkach odechciało mi się grać. Jeśli koniecznie muszę już wybrać jakieś zbuggowane, źle zbalansowane gówno Paradoxu, to wolę Europę Universalis IV.

ocenił(a) grę na 10
derro

To się nieumiejętność grania w gry a nie niegrywalnosc samej gry.

derro

To dobrze, że gra nie jest prosta. EU4 zbuggowana? To dowód na to, że Crusader jest w porządku. Ciężko żeby taka firma wydała zbuggowaną grę. Nie lepiej, żebyś w chińczyka pograł?

ocenił(a) grę na 8
derro

Lol. Nie zniechęcaj się. Gdy miałem 12 lat wydali Medieval: Total War. Zakochałem się w Total Warach, a tylko przez lenistwo i niechęć nie sięgałem po grand strategy od Paradoxu. Nie mogłem popełnić większego błędu. Mimo, że zmuszałem się do CK II to zazwyczaj kończyłem jak Ty - rezygnacją po kilku porażkach. To był błąd. Po wyjściu CK III zmusiłem się ponownie i nie żałuję bo teraz widzę ile to daje satysfakcji. Wreszcie jakaś strategia Paradoxu wygląda dobrze, jest czytelna, nie zniechęca i ma jakikolwiek logiczny samouczek, który jakoś Cie prowadzi. Po 3 długich i skończonych kampaniach, mimo, iż znam już wiele aspektów gry. i kilku mniejszych niedokończonych wciąż jest co robić i czego się uczyć, a ilość możliwych do obrania ścieżek mnie zadziwia. Mimo, iż Total Wary mają świetne elementy RTS-owe to już nie będą wyglądać tak samo, bo są jak piękny ale znacznie głupszy brat.

ocenił(a) grę na 6
derro

Zgadzam się, że gra jest źle zbalansowana ale u mnie w drugą stronę - jest za łatwa. Poziom trudności wpływa jedynie na modyfikatory, a nie na umiejętności sztucznej inteligencji, więc po pewnym czasie łatwo dostosować do tego styl gry bo niczym nie zaskoczy. Gra jest prosta i po paru godzinach kiedy pokona się większość początkowych wyzwań niczym nie zaskakuje ani nie stawia wyzwań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones