PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841754}
8,2 278
ocen
8,2 10 1 278
Crusader Kings III
powrót do forum gry Crusader Kings III

ALE TO JEST GÓWNO XDDD

użytkownik usunięty

gram se niemcami jakiś chłop w radzie ma o mnie opinie -100 więc chce go zabić ale nie mogę bo to mój syn (no dobra ale co z tego synów dużo zabijali w średniowieczu) wywalam go z rady po czym przychodzi informacja ze chłop planuje zamach no to daje go do rady z powrotem używam spisku 'popraw relacje', zabijam po kryjomu jego kumpla żeby się z nim nie sprzymierzył, po czym to wszystko i tak nic nie daje pół kraju buntuje się i go popiera, ja w tym czasie zajęty wojną z polanami, w między czasie Czechy mnie najechały i zrabowały zborze ze środka kraju, a mój sojusznik francuz nie wiem klikam na niego i nie widzę w ogóle tam żadnej opcji w stylu 'poproś o pomoc w wojnie' albo 'poproś o wypożyczenie kilku rycerzy' czy cokolwiek żeby mi pomógł, ta gra to jest takie popaprane gówno a reklamowane jako wciągająca zgodna z historią i grywalna jak nie wiem co xddd i wszyscy dają te dziesiątki żeby na ignorantów nie wyjść xdd

użytkownik usunięty

i cena milion zł Xddddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones