PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611273}
8,0 987
ocen
8,0 10 1 987
Command & Conquer: Generals
powrót do forum gry Command & Conquer: Generals

Co jest z oceną ??

ocenił(a) grę na 9

Ludzie to jest najlepsza część, nie wiem jak wy, ale chciałbym zobaczyć drugą część Generals, bo Czwórka to zwykłe ścierwo robione na kolanie.

Raffiq

Nie pamiętam w jaką ostatnio grałem część, ale pamiętam czasy Generalsa. Nie jestem fanem zbytnio RTSów, ale ta gra wciągnęła mnie niesamowicie. Dziwię się niskiej ocenie.

ocenił(a) grę na 10
Raffiq

10 ode mnie, najlepszy RTS w jaki grałem.

ocenił(a) grę na 6
Xedrios

Chyba w mało rts'ów grałeś...

ocenił(a) grę na 10
Raffiq

Zgadzam się wraz z dodatkiem najlepsza część C&C, a grałem we wszystkie. W tej części w jako jednej z niewielu kierujemy rzeczywistymi jednostkami typu. Hummer, F-22 Raptor, Mig-29, śmigłowce Mi , a nie jak np. w Red Alert 3 zmyślonymi jednostkami. Strony konfliktu jakie mamy do wyboru są również bardzo na czasie: USA (współcześnie rzadko która wojna odbywa się bez ich udziału), Chiny (ogromne zasoby ludzkie) oraz Islamscy Terroryści (bardzo ciekawy pomysł są nawet jednostki samobójców w kamizelkach). Rewelacja!!! Szkoda, że nie doczekała się kontynuacji jak np C&C: Red Alert.

ocenił(a) grę na 8
Pafcio79

No i się właśnie doczekała. Generals 2 jest zapowiedziany wstępnie na 2013 rok. Już pojawił się teaser w sieci.

ocenił(a) grę na 10
Raffiq

Wspaniała gra, istny klasyk. Wciąga niesamowicie!

ocenił(a) grę na 5
Raffiq

zalezy co tu oceniasz?? Brak balansu w stronach konfliktu? Najlepsze w multi jest usa i tylko usa, chinczycy to scierwiate wolne jednostki zanim gdziekolwiek dojada. Asw jest mega szybkie z silnym uderzeniem ale i tak do usa im daleko. Juz brak balansu w multi powoduje ze odechciewa sie grac na dluzsza mete w to. Singiel? pisane guano na kolanie po pare misji bez fabuly. Scierwiata grafa i placzace sie miedzy budynkami jednostki z biegiem czasu C&C RA 2 bije ja na glowe. C&C 4 zgodze sie ze to syfiszcz jakich malo. Ale wygrywa tu c&c 3, dynamiczna piekna z wciagajaca fabula jeden z ostatnich tego typu rts. Dzis robia crapy z filmikami na oblesnym engine.

użytkownik usunięty
Raffiq

W porównaniu do Red Alert 2, Generals to ogromny krok do tyłu. Poprawili animację kosztem jakości grafiki. Okej, jest więcej detali, ale wygląda to po prostu paskudnie. Kampanie są w sumie takie same, strony słabo zbalansowane, naprawdę nie widzę powodów do zachwytu. W RA2 mogłam zagrywać się godzinami, tutaj się zmuszałam do przejścia kampanii.

ocenił(a) grę na 10

Za to RA2 zawiera niemożliwy do naprawienia bug, który powoduje, że czołgami pryzmatycznymi po dorwaniu się do ulepszenia elite miażdży się wszystko. RA2 to cukierkowa, nierzeczywista grafika plus totalnie skopany balans.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones