PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608120}
7,3 1 515
ocen
7,3 10 1 1515
Colin McRae Rally 2005
powrót do forum gry Colin McRae Rally 2005

I basta. Wszystkie Next-genowe wyścigi (prócz Shifta) nie mają tego klimatu.

ocenił(a) grę na 8
Piotras2009

Masz cholerną rację!
Kupiłem ją jakieś trzy lata temu i nadal w nią śmigam i nie zamieniłbym ją na nic innego!

Battle

Heh...ja właśnie wczoraj po raz kolejny skończyłem karierę xD

Piotras2009

zgadza się , fizyka tej gry jest świetna , szczególnie jak sie chmuje skrzynia biegów ( manual ) a nie chamulcem - klimat gry bardzo dobry , graficznie troche gorszy od - wrc evolved - ale za to model jazdy troche lepszy - kariera jest rewelacyjna i trudna - przeszedłem całe i muszę powiedzieć , że chciałbym jeszcze raz

SKAMANDRYT

Więc na co czekasz ;)

ocenił(a) grę na 10
Piotras2009

Oczywiście seria poszła w innym kierunku po śmierci McRae :( najlepszy kierowca rajdowy EVER!

SKAMANDRYT

Co do grafiki, to sie nie do konca zgadzam. Wystarczy, ze odpalisz gierke na kompie i podlaczysz kablem HDMI kompa pod telewizor i masz grafike w jakosci HD !!! I to nie musi byc jakis nie wiadomo za ile kabel. Ja mam za 20 zl i jakosc obrazu genialna. Polecam ;)

Piotras2009

Zgadzam sie w 100 % !!! Dla mnie 10/10.
Super realistyczne wyscigi ze wspanialym klimatem, no i oczywiscie swietna fizjologia jazdy. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczegole. Naprawde warto zagrac. Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

''fizjologia''?

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Też mnie to rozwaliło. Ale to nie pierwszy (i pewnie nie ostatni) "kwiatek" autorstwa tego użytkownika na Filmwebie.

ocenił(a) grę na 8
Piotras2009

Też mi się wydaje, że to czołówka Colinów i te niezniszczalne krzewy przy drodze grrr :D

Piotras2009

a którą część uważacie za najlepszą?

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 8
pefrydrych

No właśnie ta część jest najlepsza nie wliczając Dirtów. :))

ocenił(a) grę na 4
pefrydrych

Czwórka i dwójka. Zdecydowanie.

AcidDrinker93

2005 jest rozwinięciem "czwórki" więc dla mnie jest lepsza. A 2.0 to legenda więc nie trzeba dyskutować :)

ocenił(a) grę na 4
Piotras2009

Dodali trochę więcej samochodów i jeden rajd, a schrzanili kompletnie fizykę jazdy i uszkodzenia. Nie wspominając o zabugowanych trasach w Hiszpanii. ;)

AcidDrinker93

Ile osób, tyle opinii. Ja uważam, że fizykę jazdy względem 4 poprawili i to znacznie. CMR 2>2005>1>4>3.

ocenił(a) grę na 8
Piotras2009

Moim zdaniem w tamtych latach powstało najwięcej dobrych gier rajdowych.
Rally Championship 1996 -8
Colin McRae Rally 1998 - 8,5
Mobil 1 Rally Championship 1999 - 7,5
Colin McRae Rally 2.0 2000 - 10/10
Rally Trophy 2001 - 8/10
Colin McRae Rally 3 2002 - 8/10
Colin McRae Rally 04 2003 - 8/10
Colin McRae Rally 2005 2004 - 7,5/10
Richard Burns Rally 2004 - 10/10

Przy każdej z tych gier spędziło się masę czasu :)
Każda miała coś w sobie choć prym wiodła seria Colin McRae Rally.
Najlepsze z tych 9 gier rajdowych były zdecydowanie dwie:
Colin McRae Rally 2.0 i Richard Burns Rally. Perfekcyjne.

Szkoda, że później powstawały tak przeciętne gry tego typu.
Nawet Dirt, Dirt 2 i Dirt 3 było rozczarowaniem i były dla mnie raczej gorsze od tych 9 wyżej wymienionych.
Dopiero Dirt Rally 2015 sprostał zadaniu, który jest zaraz za
Colin McRae Rally 2.0 i Richard Burns Rally.

Podobna sytuacja była z grami wyścigowymi serią Need For Speed.
Pierwsze części udane 1,2,3,4,5,6, w miarę Underground 1/2 i znów świetny Most Wanted.
Najlepsze z tych dla mnie były 1,3,5, Most Wanted. A najlepszą grą serii 3 część.
Później NFS rozmienił się na drobne. Chyba jedyna część z lat 2006-2017, która się mi podobała to
NFS - HOT Pursuit 2010 zrobiona w stylu NFS 3 1998.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones