PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626703}
6,6 565
ocen
6,6 10 1 565
Chivalry: Medieval Warfare
powrót do forum gry Chivalry: Medieval Warfare

Drewno jakich mało

ocenił(a) grę na 5

Żałuję, że grę zakupiłem. Całę szczęście, że zrzuciłem się na czteropak, gdy była na promocja na Steam

ocenił(a) grę na 9
Chromstar

Coz nie jest to gra w ktorej osiagnie sie cos masshujac lmp. Gra wymaga skupienia wyczucia czasu (oraz rytmu) i myslenia z wyprzedzeniem. Napewno blyszczy na tle kolejnej nudnej odslony battlefielda czy innych call of duty..

ocenił(a) grę na 5
Leri1

Hm, porównując War of the Roses (swoją drogą rewelacyjna gra) z Chivalry, to ta druga naprawdę skupia się na nawalaniu w LPM. Ważna jest tylko kto pierwszy cię uderzy ;/

ocenił(a) grę na 9
Chromstar

Jest zupelnie odwrotnie (co zreszta widac po ocenach jakie te gry zbieraja). Model walk bronia biala w Cmw jest jednym z lepszych jakie dane mi bylo doswiadczyc w grach, ale ma tez zasadnicza wade: trzeba poswiecic duzo czasu zeby byc naprawde dobrym.

użytkownik usunięty
Leri1

Leri na jakich serwach grasz najczęściej?

ocenił(a) grę na 9

na morszczukach dosyc czesto ale zazwyczaj na randomie; na co mam akurat ochote i co ma niski ping ;) szukaj LoBo ktj na steam :)

użytkownik usunięty
Chromstar

Jaja sobie robisz?

ocenił(a) grę na 5

Z czego?

ocenił(a) grę na 9
Chromstar

No właśnie z tego :) WoR jest banalna w porównaniu do CmW.

ocenił(a) grę na 5
yush

Nie, nie jest. Jest dużo bardziej realistyczna od Chiv

ocenił(a) grę na 9
Chromstar

Myślę, że ich realizm jest porównywalny, przede wszystkim obie są diablo grywalne. Jednak osobiście wolę CmW, jest bardziej...kompleksowe, a walka w nim przynosi dużo więcej satysfakcji, moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones