PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692778}
7,6 1 213
ocen
7,6 10 1 1213
Child of Light
powrót do forum gry Child of Light

https://www.youtube.com/watch?v=Id7-JGQAe00&feature=gp-n-y&google_comment_id=z13 cyvrypveutx1hp04cj5oopu24djcsf

Tak więc subskrybujcie, lajkujcie i komentujcie:)

GandalfCzarny666

A to takie recenzje miałeś na myśli :D no patrz, akurat mi się przyda obejrzeć bo gra przypadkiem właśnie wpadła mi w oko xD

Po trailerze zapowiada się przynajmniej wizualnie bardzo ładnie :) zwłaszcza że do baśniowych klimatów mam od dawna słabość ;) plus twoja ocena na 8 też na wejściu miło rokuje :)

GandalfCzarny666

PS: recenzja obejrzana xD dobra, wyczerpująca, szczegółowa, do gry czuję się zachęcona :D

Zwłaszcza, że ta drobna (subiektywna) wada: "bardziej jRPG niż platformówka", akurat do mnie, jako fanki gatunku przemawia na korzyść tytułu ;)

ocenił(a) grę na 8
Rejka

No dla mnie właśnie Ori jest tym czym ta gra powinna być. Ale i tak bardzo miło ją wspominam i czekam na spolszczenie, żeby do niej wrócić;)

ocenił(a) grę na 9
GandalfCzarny666

Boze bron nas przed spolszczeniami takich gier! Z reguly spolszczenia sa fatalne (w 99%) a w przypadku CoL i jej poetyckiego jezyka jestem bardzo ukontentowany, ze dystrybutor darowal sobie jakiekolwiek proby lokalizacji...

ocenił(a) grę na 8
amsztel

Eee... mi chodziło tylko o napisy, bo głosów to tu nie uświadczymy za wielu;p. A problem w tym, że ten "poetycki" język, jest zbyt ciężki do odszyfrowania przez mniej znających angielski. Sam miałem ogromne problemy w tym, co postaci mówią w danej chwili (że już nie wspomnę o queście, którego do dziś nie wykonałem bo nie miałem zielonego pojęcia o co tam chodzi). Tym bardziej, że tu tłumacze mogliby się naprawdę popisać kreatywnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones